2737
2739
عنوان

مایی اسمر ASMR

1138 بازدید | 34 پست

اقاااا پیجش پریده چند وقته اول فکردم فقط منو بلاک کرده دیدم نه بابا پریده اصلا نفهمیدم چیشد یهو کسی میدونی چش شد دارم از فضولی میمیرم چون دنبالش میکردم بعد خیلیا هم دارن میگن اره خیلی فلان بود خیلی اشغال بود خوب شد چهره ی واقعیشو دیدیم

من که خبر ندارم

اگه عاشقین  .... ولی حال دلتون خوب‌نیست....مطمئن‌باشید‌درگیر‌آدم اشتباهی‌شدید:)💞   وقتی به قفسه سینه مامانم موقع خواب نگاه کردم تامطمئن بشم داره نفس میکشه همون موقع بود که فهمیدم چقدر از نبودنش میترسم 🍃                                                         

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم لایک

اینطوریاس😁راستی من جدید نیستم از سال ۱۳۹۷ خواننده خاموش بودمممم،نی نی یار توروخدا منو تعلیق نکن سعی میکنم دختر خوبی باشمممم😭😂مخالف توهین به همدیگه تو سایت.ما اومدیم اینجا ک دور هم خوش باشیم دور از مشکلات پس این چنددقیقه ی همو خراب نکنیم🥺راستی میشه برام دعا کنید آرزوهام برآورده بشن؟؟؟❤️
2728
کدومشون بود ؟ آقا بود ؟

نه بابا زن بود

اینطوریاس😁راستی من جدید نیستم از سال ۱۳۹۷ خواننده خاموش بودمممم،نی نی یار توروخدا منو تعلیق نکن سعی میکنم دختر خوبی باشمممم😭😂مخالف توهین به همدیگه تو سایت.ما اومدیم اینجا ک دور هم خوش باشیم دور از مشکلات پس این چنددقیقه ی همو خراب نکنیم🥺راستی میشه برام دعا کنید آرزوهام برآورده بشن؟؟؟❤️

من مایی رو خونشو میشناسم ادرس بدم  برو از نزدیک ببین کاراشو بجای استوری ؟ 😂

Gunnen ب معنی خوشحالی بخاطر شادی کسی که دوسش داری ؛یعنی ی نفر رو اونقدر دوسش داشته باشی، اونقدر برات عزیز باشه که با خوشحالیش حال تو خوب بشه!☁️🤍
2738

نه ولا پبجشم سرجاشه امروز دیدم استوریشو

فعالیت عادی نداره اصلا روزمرگی و اینا نمیذاره گاهی استوری های اعتراضی و همدردی میذاره 

چهره ی واقعیش چیه😑

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

من فیلللل شکنم وصل نمیشهههه😭

نه ولا پبجشم یرجاشه امروز دیدم استوریشو فعالیت عادی نداره اصلا روزمرگی و اینا نمیذاره گاهی استوری ه ...

ایدیشو میدی؟ من با چهارتا پیج چک کردم بالا نیومد یعنی هر چهارتارو بلاک کرده؟ مگه میشه، اینستا رو میگم ها

2706