2737
2734
😃😃😃😃😃

طرف تاپیک جهیزیه زد که بیاید عکس بگذارم 

نگو که طرف آقا بود وعکس اونجاشو گذاشته بود🤣🤣🤣

شانس آوردم من تو تاپیک نبودم 

وایی یعنی وقتی شنیدم هم غش کردم هم چندشم شد 

از اون موقع دست ودلم میلرزه بخوام برم تو تاپیک عکس جهیزیه🤣🤣🤣

خودت برای ظهورت دعا کن وبرگرد*دعای من به خودم هم نمی کند اثری*یگانه منتقم خون کربلا برگرد
واسم ی صلوات میفرستین؟😊 من ازینکار متنفرم ولی الان خیلی احتیاج دارم زندگی داره از هم میپاشه ممنون ع ...

ب نیت چهارده معصوم برات چهارده تا فرسادم♥️ایشالا مشکلت حل شه

گُفتَم که تو مَنظورِ مَن از این هَمـه شِعری                      مَغرور نِگاهی به مَن انداخت که: مَنظور؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی خانومه پلوپز برده بود سیزده ب در بعد پریز پیدا نمیکردندشوهرش داد میزده گشنمه ی وضعی بود اصلا

وااای اره اون خانوم خیلی خنگ بازی دراورده بود بقیه ام حرص خوردن از دستش🤣

پروفایلم عکس خودمه برش ندارین لطفا❤ استارتری که تاپیک میزنی غیب میشی حتی یه لایک نمیکنی بفهمیم خوندی کامنتو یا نه خیییلی بی شخصیتی 😒وقتی تاپیک میزنی کامل تعریف کن  مارو حواله نده به تاپیکای قبلی
2731
صلوات فرستادم برای اون دوستون   عزیزم انشالله  موضوعتون ختم به خیر بشه براتون و  غم و ...

😘انشالله

بچه هامیشه برای سلامتی خانوادم یه صلوات بفرستید 😘🌹انشاالله خدا صد برابرشو بهتون برگردونه 🌺
ببخشید چرا قبل سه دقیقه؟

چون دیگه عکس میمونه وپاک نمیشه تا گزارش بزنی 

البته تا ۵دقیقه هم میشه اما بهترش اینه سر ۳دقیقه پاک کنی

خودت برای ظهورت دعا کن وبرگرد*دعای من به خودم هم نمی کند اثری*یگانه منتقم خون کربلا برگرد
2738
طرف تاپیک جهیزیه زد که بیاید عکس بگذارم  نگو که طرف آقا بود وعکس اونجاشو گذاشته بود🤣🤣🤣 شان ...

اینا مریضن  یه خانومم عکس تبخال تناسلیشو گذاشته بود پرسیده بود این چیه 😐🤕

ما دیر آمدیم یا زود هر چه بود به موقع نیامدیم 
طرف تاپیک جهیزیه زد که بیاید عکس بگذارم  نگو که طرف آقا بود وعکس اونجاشو گذاشته بود🤣🤣🤣 شان ...

جررر جررر جررر😂😂😂

حالا من تو اینستا تو لایو بودم 

دنبال کننده هایی ک صداشون خوب بود برا خوانندگی کامنت میزاشتن ک منو بیار بالا اهنگ بخونم 

بعد یکی اسمش شراره بود وقتی تو لایو اومد بالا مرد بود  یه دفه یه .... سیاه ک دورش یه چیزی عین کش بسته بود و نشون داد🤣🤣🤣🤣 ادمین فقط فحشش میدادو میگف بیچارت میکنم😂😂

گُفتَم که تو مَنظورِ مَن از این هَمـه شِعری                      مَغرور نِگاهی به مَن انداخت که: مَنظور؟
اینا مریضن  یه خانومم عکس تبخال تناسلیشو گذاشته بود پرسیده بود این چیه 😐🤕

اره 

اون خانمه با شلوار قرمز عکس با سنش رو گذاشته بود رو دیدی؟

2706