2733
2734
عنوان

جدایی

241 بازدید | 19 پست

7 سال ازدواج کردم.  3 تا بچه کوچیک دارم.  البته به زور و خواست شوهرم.  از بدی و خساست و رفتارهای رو مخ و بی قیافه بودنش هرچی بگم کم گفتم.  طولانی میشه.  5 ماه پیش پدرم فوت کرد باز دست برنداشت از کاراش.  دعوامون شد.  5 ماهه قهر کردم خونه مامانمم.  میگه درست شدم.  تو این مدت حق طلاق و حق حضانت رو گرفتم. ولی هیچ علاقه ای نمونده.  به طور کامل از چشمم افتاده و حس تنفر دارم.  مهربونتر شده.  پول میده بهم ولی در کنارش حالم خوب نیست.  تو رابطه که بدتر عین چوب خشکم.  موندم تو دوراهی طلاق بگیرم یا بسوزم و بسازم تا بچه ها بزرگ شن؟؟  چیکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

۳تا بچه رو میخای برداری پشیتیبان مالی داری داره بهت مهریه و خونه اینا بده بشینی یا خودت داری خونه ...

کارآموز وکالتم....  خونه پدریم هست.  با مادرم زندگی میکنم.  

چرا شاید ولی دیگه دوسش ندارم نمیدونم خودمو فدای بچه ها کنم یا خودمو نجات بدم و بچه ها تو این جدایی ...

بچه ها خیلی گناه دارن. اگه میتونی تحمل کن.خودت ک ماشالله موقعیتت خوبه . سرت و به کار و بچه هات گرم کن  مشکلات زندگی یادت بره‌. شوهرتم ان شالله روز به روز بهترمیشه.

بچه ها خیلی گناه دارن. اگه میتونی تحمل کن.خودت ک ماشالله موقعیتت خوبه . سرت و به کار و بچه هات گرم ک ...

خب آخه هیچ لذتی از زندگی نمیبرم...  خلا عاطفیمو چچیکار کنم

خب آخه هیچ لذتی از زندگی نمیبرم...  خلا عاطفیمو چچیکار کنم

چجوریه مگه شوهرت. ؟ ببین اگه دوسش نداشته باشی اون نمیتونه بهت محبت کنه. باید یه کششی از جانب شما ببینه ک امیدوار بشه

یکم تحمل کن ک بچه هات بزرگتر بشن. تو این مدت به خودت برس.از لحاظ جسمی خودت و تقویت کن. ظرفیتت و ببر بالا‌. ان شالله درست میشه گلم. من تاپیکات و خوندم. به دلم افتاد مشکلت حل میشه💋

چجوریه مگه شوهرت. ؟ ببین اگه دوسش نداشته باشی اون نمیتونه بهت محبت کنه. باید یه کششی از جانب شما ببی ...

از اول که ی آدم عصبی و گوشه گیر و وسواسی 

همش باهاش ساختم بلکه بهتر بشه.  ولی بهتر که نشد هیچ بدتر هم شد.  از همون اول دست بزن داشت.  هنوز 40 بابام نشده بود دعوا درست کرد باز کتک کاری.  از چشم همه افتاده.  میگم از قیافش چون اوایل بهتر بود.  الان پوست صورتش پر از لک و سیاهی شده و چااااق...  به خودش و تیپش نمیرسه.  هرچی ام بی تفاوت میشم و اون میگه من فقط س*س برام مهمه کار خودشو میکنه و سرخوش دوتا دل خوش کنک هم به من میگه و تمام... 

2706