2737
2734
من میخوان بدونم کی بچه دار میشم میگم واسه ت ک من روانشناسم یه راهنمایی دارم ببین مشکل همه آدما اینه ...

عزیزم اشتباه ریپلای کردی 

منم واسه بارداری میخواستم بپرسم

خدایـا شكرت♥😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون نم از راهنماییت الان بشتر از ۱۰باره رفته کمپ ولی الان یه ۲۰روزه خودشه میگه میرم کمپ خستع شدم ح ...

ببین چی دارم بهت میگم تورو خدا تورو خدا برو یه روانشناس بالینی خوب پیدا کن ببرش ببین اون گناه داره 

فکر نکن درک نمیکنم من خودم خب بابان اعتیادداشت دوماه فوت کرده اشک میریزم که اوت تقصیر نداشت هیچ کسی نمی‌فهمه من چی میگم واقعا وقتی آدم ۴امس میره بالا زجر میکشه من آلام دلم به حال همسرت میسوزه ببین دست خودش نیست به خدا دست خودش نیست فقط وام هم میگیری ببرش بعد ترک بهترین روانشناس اگر میخوای حل بشه نبر ازین موسیاتی که رایگان مشاور میزارن فایده نداره بهترین روانشناس بالینی اگر زندگیت دوست داری 

2731
پاییز زیاد وقتتو نمیگیرم فقط یه سوال بگو فردا نیتی  که دارم میشه یا نه؟ میبینمش یا نه؟

کیک دانمارکی مگه نباید پای درس و مشقت باشی. اون ادم واس تو نمیشه کم پیگیر باش

2740
کیک دانمارکی مگه نباید پای درس و مشقت باشی. اون ادم واس تو نمیشه کم پیگیر باش

درس و مشق ندارم 

کاش از اولش میگفتی ممنون پیامامو پاک میکنم

میشه برای رسیدن به خواسته هام صلوات بفرستین امیدوارم هزار برابرش به شما برسه 🦋💙
2706