2737
2739
عنوان

کسی بوده مثه من هیچ مراسمی نداشته‌؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1677 بازدید | 155 پست
بازم خداروشکر  ولی سعی کن کار کنی  این برات شوهر نمیشه  باید خودت مستقل شی  ...

خداروشکر ایشاله زندگیت خوب بشه من که به زندگیم امیدی ندارم.فقط میگم همیشه اون تو بمونه

خدایا شکرت😍خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .
اره متاسفانه اینم چن روز پیش تو یه تاپیکی شنیدم که شوهرش نگهبان بود  یکی میخواست اذیتش کنه&nbs ...

اره رو نمیدم . ولی یه اتفاقی برام افتاد که چند روز کلا عذاب وجدان دارم .

خدایا شکرت😍خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداروشکر ایشاله زندگیت خوب بشه من که به زندگیم امیدی ندارم.فقط میگم همیشه اون تو بمونه

منم خیلی میزد قبلنا 

خیلی ادیتم‌میکرد 

چن بار تو روش وایسادم زد منم زدمش هرچند که زورم نمیرسید ولی خب بازم خوب بود حداقل کمتر حرص میخوردم 

دید داره اقتدارش خدشه دار میشه 

الان یکم بهتر شده

بنظرم هرچی ساکت باشی بدتر سوارت میشن

ای دادبراسیری کزیادرفته باشد....صیادرفته باشددردام مانده باشد
2728
میتونی بگی؟

چندروز پیش دوستم ازم خواست باهاش برم بیرون. رفتیم یه قهوه خونه بعد در مورد یه مسر حرف زد

2738
جدی ؟ پس جرا من ناراحت میشم گاهی 

گلممممم درسته که هردختری دوست داره با لباس عروس بره خونه بخت 

اما گاهی حوادثی اینچنی که شاید کم اهمیتت و مراسم و اداب صدساله میان جلوی زندگی ادم 

کاری که شده 

اگرچه که همسرت هم و خانواده  اش کمترین توجه به احساسات تو نکردند 

احساسات را به شوهرت بگو 

من دوست دارم یه مراسم بگیریم 

دوست داشتید چند نفر هم دعوت بکنید 

دوست نداشتید ماشین عروس گل بزنید 

ارایشگاه برو 

اتلیه هم برو 

شب هم برید هتل 

میتونی بگی؟

گفت که دوسم داره و منم دوسش دارم گفت میخواد بیاد اینجا دوس دارم ببینیش‌.

گلممممم درسته که هردختری دوست داره با لباس عروس بره خونه بخت  اما گاهی حوادثی اینچنی که شاید ک ...

گفتم شوهرم اهمیتی نداره براش 

میگه مسخره بازیه 

باید اولش عروسی میگرفتیم 

دیگه بیخیال شدم منم

ینی من هروقت عروسی میبینم غبطه میخورم به حال خودم 😣🙃

منم همیشه وقتی کلیپ هارو میبینم تو گوشی 

همش فک میکنم چه حسی داره