2737
2739
عنوان

کسی بوده مثه من هیچ مراسمی نداشته‌؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1677 بازدید | 155 پست
خب پس باید رو همسرت کار کنی خودت رو بزن به مظلومیت باهاش صحبت کن انشالله قبول میکنه شاید با جشن مواف ...

میگه یه عروسی چیزی پیش بیاد میریم اتیله 

حالا من بمونم ببینم کی عروسی میکنه که من برم اتلیه 😂

ای دادبراسیری کزیادرفته باشد....صیادرفته باشددردام مانده باشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگه یه عروسی چیزی پیش بیاد میریم اتیله  حالا من بمونم ببینم کی عروسی میکنه که من برم اتلیه 😂

اونم میشه ولی باید از قبل لباس عروس رو اجاره کنی اتفاقا خوب هم میشه هم با لباس عروس بنداز هم لباسی که برای عروسی میخوای بپوشی 

چرا نداشتی،،؟

دروغ گفت عقد کنیم برا عروسی جشن.بعد عقد منو مستقیم برد خونشون بعدش به خانواده ام زنگ زد الکی گفت ما توافق کردیم فردا بریم ماه عسل و تمام

خدایا شکرت😍خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .
2731
جدی خرید هم نداشتی؟  من خرید طلا و اینا خداییش خوب خریدم  ولی خب مراسم نداشتم مهم نبود ا ...

نه عزیزم شوهرم یه حلقه و یه گردن بند برام خریده بود با خودش آورد مادر شوهرمم یه انگشتر و یه جفت گوشواره آورد 

تمام

#_____ ما بی خیال سیلی مادر نمی شویم ______#                              #سلام بر زهرای شهیده#          باز باران…      با ترانه دارد از مادر نشانه      بوی باران…           بوی اشک مادرانه    پر ز ناله      کودکی با مادری پهلو شکسته            می‌برد او را به خانه     کوچه‌ها و تازیانه…  گریه‌های کودکانه     حمله‌ی نامردِ پَستی وحشیانه     تازیانه، تازیانه…      پس چرا مادر ،     چرا گم کرده راه آشیانه؟       باز باران…        با ترانه        دارد از مادر نشانه     بوی باران…          باز باران…           دانه دانه             حیدرانه                بی‌صدا و مخفیانه       آه از غسلِ شبانه       زینبانه…         لرزه افتاده به شانه     پشت تابوتی روانه           باز باران…
دروغ گفت عقد کنیم برا عروسی جشن.بعد عقد منو مستقیم برد خونشون بعدش به خانواده ام زنگ زد الکی گفت ما ...

وااا؟ چطو قبول کردین؟

نه عزیزم شوهرم یه حلقه و یه گردن بند برام خریده بود با خودش آورد مادر شوهرمم یه انگشتر و یه جفت گوشو ...

شاید شرایط مالیش در همین حد بوده دیگع 

ولی باید با خودت خرید میرفت

2740
شاید شرایط مالیش در همین حد بوده دیگع  ولی باید با خودت خرید میرفت

بله عزیزم شرایط اقتصادی شوهرم خوب نبود

ولی میتونستن منو خرید ببرن اما نبردند

چند ماه بعد خواهر شوهرم عقد کرد خرید و مجلس و .... 

بعدم بقیه خواهرشوهر و برادر شوهرام ازدواج کردن 

ولی من برام مهم نیست

چون با شوهرم خوبیم و خوشبختیم

#_____ ما بی خیال سیلی مادر نمی شویم ______#                              #سلام بر زهرای شهیده#          باز باران…      با ترانه دارد از مادر نشانه      بوی باران…           بوی اشک مادرانه    پر ز ناله      کودکی با مادری پهلو شکسته            می‌برد او را به خانه     کوچه‌ها و تازیانه…  گریه‌های کودکانه     حمله‌ی نامردِ پَستی وحشیانه     تازیانه، تازیانه…      پس چرا مادر ،     چرا گم کرده راه آشیانه؟       باز باران…        با ترانه        دارد از مادر نشانه     بوی باران…          باز باران…           دانه دانه             حیدرانه                بی‌صدا و مخفیانه       آه از غسلِ شبانه       زینبانه…         لرزه افتاده به شانه     پشت تابوتی روانه           باز باران…
وااا؟ چطو قبول کردین؟

دیگه برام قسم خورد بریم ماه عسل برگردیم یه جشنی میگیره ولی حتی ماه عسل هم نرفتیم

خدایا شکرت😍خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .
ن ،حالا میخواستیم عروسیم بگیریم تا خرخرع میرفتیم زیر قرض،اخرشم هرکی میومد ی چی میگفت لباس عروس چ زشت ...

اوهوم

ولی خب لباس عروس مهمه دیگه 

دیگه برام قسم خورد بریم ماه عسل برگردیم یه جشنی میگیره ولی حتی ماه عسل هم نرفتیم

🤕🤕🤕🤕همینقد بد قوله کلا؟؟

بله عزیزم شرایط اقتصادی شوهرم خوب نبود ولی میتونستن منو خرید ببرن اما نبردند چند ماه بعد خواهر ...

خداروشکر ایشالا همیشه خوشبخت باشین 

خداروشکر ایشالا همیشه خوشبخت باشین 

ان شاءالله شما هم خوشبخت و عاقبت به خیر باشید گلم  

🤕🤕🤕🤕همینقد بد قوله کلا؟؟

دروغگو و بد بین و بداخلاق و بد قول کلا هرچی که ادمهای بد دارن خدا یجا جمع کرده گذاشته تو شوهر من