2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برا بچه دوم اقدامم عزیزم

انشالله ب سلامتی ،عزیزم من رفتم پیش بی بی سلیمانی همون حرف ها که به شما زده ب منم گفت و کلی گیاه و عرق داد وچهار تا شیاف و ژل رحم و روغن منم کیست دارم بهمم گفت لوله ها بسته اس و ناف افتاده من بالای چهل سالم وقت ازمایش و خطا ندارم میترسم شیاف رو استفاده کنم تو رو خدا شما شیاف استفاده کردی ضرر نداشت ؟راستش این مسله برای من خیلی حیاتیه به خاطر سن بالام اگه اتفاقی برام بیفته قابل جبران نیست به نظرتون استفاده کنم ؟؟ژل و روغن و شیاف داده واژینال تزریق کنم خواهش میکنم واقعا برای شما ضرر نداشت ؟؟!!

خدایا تو رو خدا ....گرچه آهو نیستم اما پر از دلتنگیم ضامن چشمان آهوها به دادم میرسی ..
2728
انشالله ب سلامتی ،عزیزم من رفتم پیش بی بی سلیمانی همون حرف ها که به شما زده ب منم گفت و کلی گیاه و ع ...

عزیزم اصلا ضرر نداره .شاید به نتیجه نرسی ولی مشکلی پیش نمیاد .معذرت میخام چرا آی وی اف نمیکنین؟ 

هَرچه دَرفَهم تو آید    🤯🤯🤯🤯         آن بوَد مَفهوم تو...........😏😏😏
عزیزم اصلا ضرر نداره .شاید به نتیجه نرسی ولی مشکلی پیش نمیاد .معذرت میخام چرا آی وی اف نمیکنین؟  ...

سلام ای وی اف هم دیگه جواب نمیده تخمکم ضعیفه ،اخه وضعیت من فرق داره اگه شیاف رو بزارم عفونت یا یه درد دیگه به دردام اضافه بشه توی این سن چند ماه دیگه گرفتار میشم تو نت هم دربارش گفتن بعضی ها هم تعریف کردن میترسم از طرف خودشون باشن نمیشه به هیچ چیز اعتماد کرد  سه میلیون پول دارو و ویزیت دادم بهش پشیمونم چرا اصلا رفتم حالا دو دل باشم ژل بزارم شیاف بزنم و.....لعنت به من جز اذیت و ازار برای همسرم چیزی براش ندارم چهل و سه سالمه دیگه کی اخه .....

خدایا تو رو خدا ....گرچه آهو نیستم اما پر از دلتنگیم ضامن چشمان آهوها به دادم میرسی ..
سلام ای وی اف هم دیگه جواب نمیده تخمکم ضعیفه ،اخه وضعیت من فرق داره اگه شیاف رو بزارم عفونت یا یه در ...

عزیزم خدا بزرگه دلسرد نشو هیچوقت.منو دوستم معرفی کرد که خودش باردارشد اونم چندتا از فامیلاشون رفته بودن .منم وقتی میرفتم پیشش خیلی ها راضی بودن دیده بودن تو اطرافشون باردار شده بودن.من یکی از فامیلارو بردم یکی از تخمداناش کیست داشت ورداشته بود دست زد فهمید واقعا مشکلاتو میفهمع.من خودم هر مشکلی که دکترا تو آزمایشا فهمیدن ایشون با دست زدن فهمیدن .نمیگم صد درصد جواب میگیری چون همه چیز دست خداست ولی شانستو امتحان کن برا شیافم خودم استفاده کردم به اضافه ی یه موادی بود دورشکم میزاشتم و بخورم میدادم نمیدونم الانم هست یا نه ولی از من یه تیکه بزرگ و زشت معذرت میخوام حالت لیزر و پوستی داشت که بعد فهمیدم فیبروم بوده که تو سونو هم نشون نمیداد خاطر جمع عفونت نمیگیری خودم چند نفرو فرستادم بعضی مشکلشون حل شد بعضی نه .ولی مطمئن باش بی تاثیر نیست .ببخشید عزیزم شما پیش کدوم دکترا رفتین گفتن ننیشه؟

هَرچه دَرفَهم تو آید    🤯🤯🤯🤯         آن بوَد مَفهوم تو...........😏😏😏

من تهران هستم گلم ،اتفاقی مسیرم به اون جا خورد برای همین شک دارم توی سن من بارداری خیلی بعید هست راستش چون توی فضای مجازی آدم نمیدونه چی واقعی هست چی دروغ ،راستش چون مطمن بودم از شیاف و ژل استفاده نمیکنم طریقه مصرف رو هم نپرسیدم چهار تا شیاف سیاه رنگ که مسطح هم نیست با ژل سیاه  و روغن و....

2738