2733
2739

سلام خانوما

من پریودم نامنظم شده بود امروز رفتم دکتر سون نوشت رفتم سونو دادم تو سونوم نوشته    pco -like

این معنیش چیه؟

من قبلا دوبار باردارشدم اولی پوچ دومی تو ۴ ماهگی سقط شد

ینی جدیدا به این مبتلا شدم یا از اول بوده

هرکی اطلاعی داره بگه واقعا نگرانم

بد اینکه من خیلی اضافه وزنم دارم

بد بخام سال بد اقدام کنم میتونم باردارشم؟؟

کسی بوده راحت درمان شه و بارداری سالم داشته باشه؟؟

چیکارکنم الان

تخمدان پلی کیستیک 

یا همان تنبلی تخمدان

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزدلم بنظرم قدم اول وزنت بیار پایین 

چون خیلی خیلی مهم هست 

الان اگر بزی دکتر خوب قطعا اول میفرسته پزشک تغذیه تا بر اساس برنامه ایشون وزنتون بیاد پایین 

قدم دوم هم این هست که همسرتون ازمایش اسپرم تو یک ازمایشگاه معتبر بدن که چکاب بشن 

قدم بعد هم مجددا باید همسرتون از اسپرم ازمایش ژنتیک بگیرن 

و همچتین باید علت سقط مشخص بشه 

ممکنه خونرسانی درست ب جنین انجام نشده ک تو بارداری بعدی باید دارو و امپول مخصوص استفاده کنید 

عزیزدلم حتماااا برو پیش دکتر فوق تخصص بارداری های پرخطر و زیر نظر ایشون اقدام ب بارداری بکن

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
2740
اولین کاری که میکنی حتما وزنتو بیار پایین برای بارداری هم هر چه زودتر به فکرش باش تا خدایی نکرده بعد ...

اره دیگه رژیم میگیرم خیلی ناراحتم اخه تازه سقط کردم هنوز ۱ سال نشده میترسم باردارشم

عزیزدلم بنظرم قدم اول وزنت بیار پایین  چون خیلی خیلی مهم هست  الان اگر بزی دکتر خوب قطعا ...

اهان خیلی ممنونم واقعا ازت مرسی بابت توضیحت خیلی ممنون

حتما 

فقط میگم این کیست مشکل سازنمیشه واسم ؟

اهان خیلی ممنونم واقعا ازت مرسی بابت توضیحت خیلی ممنون حتما  فقط میگم این کیست مشکل سازنمیشه ...

عزیزم خب تخمدان پلی کیستیک همینه 

مدام کیست میسازه 

ولی خب خوشبختانه چون ریز هستن با عربار پریودی دفع میشن 

و اگر هم نشن با دارو از بین میرن 

البته ممکن هم هست خدایی نکرده کیست بزرگ تشکیل بشه و نیاز عمل باشه 

ولی اگر مدام رسیدگی کنی ان شالله همچین مشکلی پیش نمیاد 

منم مثل شما پلی کیستیک هستم

عزیزم خب تخمدان پلی کیستیک همینه  مدام کیست میسازه  ولی خب خوشبختانه چون ریز هستن با عرب ...

اره بهم گفت ریزه ایشالا که بتونم تا حدی درمونش کنم میزون کنم شنا بچه دارین

اره بهم گفت ریزه ایشالا که بتونم تا حدی درمونش کنم میزون کنم شنا بچه دارین

بله عزیزم بچه دارم