2737
2739
عنوان

دکتر ولا موسوی

| مشاهده متن کامل بحث + 1359 بازدید | 34 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام بله با روش دکتر موسوی کاملاً درمان شده

خدا رو شکر. من پسرم دوسال و سه ماهشه ارتباط چشمی میگیره با همه . بازی می‌کنه با بچه ها .اما زیاد ب اسمش واکنش نشون نمی‌ده مثلا از ده بار شاید سه بارشو برگرده سمتم.کلمه هم فقط مامان بابا آب تاپ هاپو یک دو سه میگه . ولی دوسداره با دستش چیزیو تکون بده.خیلی در معرض رسانه بود .اما الان ده روزه ازش قطع کردم.بنظرت خوب میشه ؟؟؟؟

اگه میشه برای حاجتم یه صلوات بفرست♥️
نمیدونم.خیلیا نتیجه گرفتن ولی تو نی نی سایت عضو نیستن حتماً 

سلام‌میشه درخواستم قبول کنی من کلی توانبخشی بردم دخترم واقعا پیشرفتش کنده ولی پیشرفت داشته ولی بعد چندین سال حس میکنم روابط عاطفی نداره با من مربی شدم انگار میخام نوبت بگیرم از دکتر ولا موسوی دخترم تشخیص ضعف حس عمقی گرفته نگرانم‌زمان طلایی از دست بدم‌واقعا راضی بودین مشکل فرزندتون چی بود

من خود آن سیزده ام که از همه عالم به درم.
سلام بله با روش دکتر موسوی کاملاً درمان شده

عزیزم میشه بگین چطور باید از ایشون وقت مشاوره گرفت؟ هزینش چطوریه؟ من فقط  اسم و پیج و تلگرام از ایشون دیدم . نمیدونم چطوری و از کجا شروع کنم؟ از کی و چطور وقت بگیرم؟ تو سایتشون چندتا متخصص دیگم هستن شما با فقط از خودش وقت گرفتین و با ایشون کار میکنید؟

2740
فرصت بده مغزش کامل ترمیم بشه و هویتش رو پیدا کنه کلامش جاری میشه ویس مربوط به هویت شناسی و گفتار رو ...

سلام عزیزم. تو فرشته ی نجات دختر من بودی.خانم دکتر کل وویس هاشو هم واتساب هم تلگرام برام فرستاد. ولی نمیدونم اون وویس هایی که گفتی کدوم هستن؟ چون میگی بعد اون گفتارش خوب میشه کاش منم اونا رو داشتم.یبار هم با خانم فقیهی صحبت کردم.ولی اون جلسه زیاد مفید نبود

خدایا تمام زندگی ام رو خودت نقاشی کن من به قلم تو ایمان دارم