2726
عنوان

دکتر ولا موسوی

1289 بازدید | 34 پست

کسی بچش زیر نظر دکتر ولا موسوی هست راضی هستین وبگید چ علائمی بچتون داره الان وچندوقتشه 

تعداد رای : 0
نظرسنجی
3
0
0%
2
0
0%
وزن اولیه 105 وزن هدف 60

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بله من برای پسرم جواب گرفتم علائمش زیاد بود الان ۵ ماه از درمانش میگذره و علائمش برطرف شده 

چرا فقط شما و یه کاربره دیگه اینجایین.

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
پسر من هم علائمش برطرف شده ولی تکلم در حد چند کلمه زیر ده تا ۵ ماهه تی وی و.. قطع شده

فرصت بده مغزش کامل ترمیم بشه و هویتش رو پیدا کنه کلامش جاری میشه

ویس مربوط به هویت شناسی و گفتار رو از خود خانم دکتر بگیر و گوش بده متوجه میشی که چیا نیازه تا بچه گفتارش کامل بشه.اصلاً نگران نباش

فرصت بده مغزش کامل ترمیم بشه و هویتش رو پیدا کنه کلامش جاری میشه ویس مربوط به هویت شناسی و گفتار رو ...

ممنونم واقعا پیشرفت بچه ما به لطف خدا و راه خیری که شما چند ماه پیش جلو پامون گذاشتید عالی واقعا دیگه علائم اوتیسم نداره و شروع کرده به کلمه گفتن 

فرصت بده مغزش کامل ترمیم بشه و هویتش رو پیدا کنه کلامش جاری میشه ویس مربوط به هویت شناسی و گفتار رو ...

این کجاست از کی بگیرم.داری خودت بفرستی برام؟

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
اینا جزو جلسه های خصوصی گروه امید هست و باید از خود خانم دکتر بگیرید

اره خریدم منظورت همون ویس هفت و هشته دیگه

بله من برای پسرم جواب گرفتم علائمش زیاد بود الان ۵ ماه از درمانش میگذره و علائمش برطرف شده 

بچه من 8 ماهه تحت نظر ایشونه علائمش کم شده ولی روز به روز امیدمون کمتر میشه و شک به روش درمانی ایشون بیشتر 

2706