2752
2734
منم پا به پاش .دوتا دکتر بردم میگه طبیعیه و کولیکز و پدی لاکت و خلاصه هر چی بگید دادم افاقه نکرده.دو روزه شکمش کار نکرده من فکر کنم واسه اینه دردش و زور زدنش.انقدر زور زده نافش باد کرده انداره گردو بزرگ شده
( دیگه فینگیلی نیستم.....ننه فینگیلی ام )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
ببین نوزادها بعضی وقتا دیر به دیر پی پی میکنن شاید تا ۳٫۴روز بکشه نباید نگران بشی گریه هاش به خاطر باد معده هم ممکنه باشه اول اینکه خودت تو غذا خوردن خیلی خیلی دقت کن به هیچ وجه غذای باد دار نخور گوش گوساله نخور چون سرده بعدشم دمر بزارش رو متکا اروم اروم پشتشو ماساژ بده
دقت کردین آدمهایی که تو اینترنت وفیس بوک هستن خیلی مهربون وخوش سرزبونن! جالب تر اینکه همشون از دروغ ونامردی و خیانت ...بدشون میاد! موندم این آدما کجای این شهرن که ما نمیبینمشون!
گلم من پسرم خیلی دل درد داشت و شب تا. صبح گریه میکرد و انواع دارو ها رو امتحان کردم اخرش گرمیچر خارجی دل دردش رو خوب کرد بیچاره پسرم سه ماهدرد کشید تافهمیدیم گرمیچر براش خوبه
خودت شام شاید غذای باد دار خوردی
دقت کردین آدمهایی که تو اینترنت وفیس بوک هستن خیلی مهربون وخوش سرزبونن! جالب تر اینکه همشون از دروغ ونامردی و خیانت ...بدشون میاد! موندم این آدما کجای این شهرن که ما نمیبینمشون!
2706