2733
2734
عنوان

بچه ۱۹ماهه که خیلی غر میزنه

203 بازدید | 21 پست

سلام من یه بچه ۱۹ماهه دارم خیلی غر میزنه.غذا بد میخوره .ظهرا با بدبختی میخوابه .واقعا کلافم کرده نه توماشین نه هیجا آروم نیس .بنظرتون کی آروم میشه وغذا خور

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

از شیر بگیری غذاش بهتر میشه البته کلا ی موقع هایی نمیخورن بچه ها

دختر من ۲۵ ماهشه ی هفتس ب جز تخم مرغ و تنقلات چیزی نمیخوره گاهی اینجوری میشه 

غر هم گاهی میزنه کلا باید صبور باشی

🌈🌧🕊🖤
وای چ بد واقعا ناامید میشم از اینکه یروز راحت بتونم بیرون برم یا بخوابم

میتونی اونو 

اما بچه من جز بچه های سخت بود و هست 

از اول گفتن شش ماهش بشه خوب میشه بعد یک سالش بشه نشد تا الان 

کلا ده برابر یک بچه عادی ازم انرژی میگیره سر همه چیز

پسر خواهرم هم اینجوریه الان شده دوسال ونیم ولی همونه افتضاح غر میزنه مثلا بهش بگی خاله این کارو نکن دیگه شروع میکنه غر زدن و داد زدن خیلی رومخه اصلا هم بغل کسی اروم نمیشه جز مادرش

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
از بچگی خیلی غر میزد میگفتیم از دندوناشه

تو خونه شاید زیاد بحث میکنید جلوش... خواهرم خیلی بحث میکنه با شوهرش حتی حرف زدن عادیش هم بحثه من میگم مقصر خواهرمه که بچش اینجوره 

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
2706