2733
2734
عزیزان دوستم خیلی نگرانه سه هفته پریودیش عقب افتاده چون خیلی منتظر بوده دو روز قبل موعد آزخون داده جوابش منفی بوده دو هفته بعدش بی بی چک گذاشته اونم منفی بوده کمر درد و دل درد خفیف داره تا ب حال عقب ننداخته
خوش تر آن باشد که سر دلبران گفته آید در حدیث دیگران

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تو دوران اقدام عقب انداختن طبیعیه ..ازمایش خون بده دیگه بی بی چک نذاره تا زودتر تکلیفش معلوم بشه
من و دختری و باباش ...شما همه...[smiley]s/sm80.gif[/smiley] امیدوارم همه فرشته های آسمونی خیلی زود مهمون ناخونده دل همه مادرای بهشتی بشن و خیلی زود هم سفر نه ماهه شون رو طی کنن و با سلامت زمینی بشن تو آغوش مادر و پدرشون....
باردارم ماعده جان
من و دختری و باباش ...شما همه...[smiley]s/sm80.gif[/smiley] امیدوارم همه فرشته های آسمونی خیلی زود مهمون ناخونده دل همه مادرای بهشتی بشن و خیلی زود هم سفر نه ماهه شون رو طی کنن و با سلامت زمینی بشن تو آغوش مادر و پدرشون....
2738
سلامت باشی عزیزم اصولا تاریخی ک تو سونوگرافی میزنن تاریخ طبیعیه دکتر ده روز یا دو هفته البته بستگی ب وضعیت فرد زودتر تاریخ سزارین رو میزنه
برای بعضی بعد از ده روز تاخیر پری آزمایش نشوم میده اگه ده روز گذشته و آز داده ک هیچ ولی اگه زود تر از ده روز آز داده دوباره بره نشون میده ولی آخرین راهی ک نشون میدخ همین سونو هستش
خدا جونم میشه به من فرزند سالم و صالح بدی فقط ی بار تجربه کردم ولی نموند برام خدایا شکرت میدونم که بخشنده ای و رحیم