2733
2734

بچه ها من ۶ ساله ازدواج کردم

همسرم یه فرشته ست،یه مرد مهربون و مومن و آروم که مثل پروانه دور من و دخترم میگرده

دخترم ۴ سالشه و من ۴۰ روز دیگه بچه دوممو دنیا میارم

همسرم همه جوره هوامو داره و بهم میرسه و برام خرجای آنچنانی میکنه و بخاطر من جلو همه از جمله خانوادش وایساده

خیلی هم مومن و چشم پاکه

منم با اینکه باردارم و یه کم بدحالم اما چیزی براش کم نمیزارم،یعنی سعی میکنم نزارم

اما نمیدونم چرا چند وقته تو هیستوری گوشیش میبینم شبا فیلم پ..ن میبینه

دیشب باز دیدم تو هیستوری گوشیش هست

ناراحت شدم و باهاش سرسنگین شدم

دیشب تا صبح منتم کشید و اشک ریخت و قربون صدقه م رفت که بگم چمه

اما من روم نمیشه بهش بگم خیلی ام دوسش دارم

ولی از فکر اینکه اون به بدن یا رابطه دیگران نگاه میکنه حس تنفر بهم دست میده

الان میخواستم پیام بدم و حرفامو تو پیام بهش بزنم و حسمو بگم اما چون تجربه ندارم میگم شاید بدتر بشه یا کار غلطی باشه

میشه اگه اطلاعاتی دارین یا تجربه مشابهی دارین خواهرانه راهنماییم کنید🙏🏻🙏🏻

دست تورا بریدند،دست دادن در جهان ممنوع شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من سال ۹۵ عقد کردم اون موقع ۱۴ سالم بود تا الان ک ۲۰ سالمه هر کاری کردم فایده نداره شوهر من ب پور.ن اعتیاد داره از ۱۳ سالگی میدیده منم دیگه بیخیال شدم گوشیش رو اصلا چک نمیکنم

این متن عالیه...وقتی ناراحتی تصمیم نگیر وقتی دیر میشه عجله نکن  وقتی خیلی خوشحالی به کسی قول نده وقتی یکی دلتو شکست سر یکی دیگه تلافی نکن وقتی بغضت گرفته پیش هرکی گریه نکن شاید همون دشمنت باشه از ته دل خوشحال بشه وقتی با یکی قهر کردی پشت سرش حرف نزن شاید دوباره بخوای باهاش دوست بشی و آخرش اینکه اگر خودت دلت پاکه،فکر نکن همه مثل خودتن!

اول از همه باید بگم انسان مومن به بدن نامحرم نگاه نمیکنه! پس نگید مومن

دوم اینکه دوست گلم باهاش رو در رو صحبت کنید و مستقیم اما با آرامش و محبت بگید که چقدر حس بدی بهتون میده اینکار علت کارشون جویا بشید اگر فانتزی خاصی داره در حد توانتپن اجرا کنید...اگر حل نشد به مشاور مراجعه کنید

اللهم الرزقنا شهادت فی سبیل الله❣️🌹 خواستی بهم لطف کنی یا لطفمو جبران کنی این دعا رو بخون برام مهربونم...🤗 از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را💙🫂  من هیچ خصومتی با شمایی که با من بحث میکنید ندارم جان دلم عقاید شما و شخصیت شماهم برای من محترمه! 🤭
2740
بنظرم اینکه یهو دعوا ب پا نکردی ی چشمه از عاقل بودنتو نشون میده خوشم اومد آفرین

دقیقا من همه کار انجام دادم بازم کار خودشو میکنه همون خودمو ب نفهمی بزنم بهتره اونم همیشه ترس اینو داره ی وقت بفهمم کلا همه چی رو از گوشیش پاک میکنه 

این متن عالیه...وقتی ناراحتی تصمیم نگیر وقتی دیر میشه عجله نکن  وقتی خیلی خوشحالی به کسی قول نده وقتی یکی دلتو شکست سر یکی دیگه تلافی نکن وقتی بغضت گرفته پیش هرکی گریه نکن شاید همون دشمنت باشه از ته دل خوشحال بشه وقتی با یکی قهر کردی پشت سرش حرف نزن شاید دوباره بخوای باهاش دوست بشی و آخرش اینکه اگر خودت دلت پاکه،فکر نکن همه مثل خودتن!

شاید چون حامله ایی نخواسته بهت سخت بگذره ی آنی دیده  😥 نمی دونم والا چی بگم بنظرم بهش نگو عادی سازی میشه براش

بزار بچت دنیا بیاد

اون موقع بیشتر به هم نزدیکین ....

اکه بازم نگاه کذد بهش بگو اگرن ک ولش کن 

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه میبینن خاهر. زندگیتو خراب نکن. میگی ک عالی هست  برات مهم نباشه.

میشه بنظرت؟

ببین‌ما خیلی باهم خوبیم،قشنگ یه روح در دو بدن

هیچچچچچی از هم مخفی نمیکنیم

میگم اگه ازین کارش منظور بدی نداره چرا ازم پنهون میکنه؟

دست تورا بریدند،دست دادن در جهان ممنوع شد