2737
2739
عنوان

خانمای عینکی که لیزیک کردین

103 بازدید | 7 پست

خشکی چشمم هنوز برطرف نشده اشک مصنوعی میریزم فایده ای نداره دیگه سه ماه گذشته تجربه ای ندارین؟

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کجا زندگی می‌کنی اسی؟ شهرای آلوده چشم تازه عمل کرده رو اذیت می‌کنند.

منم تا دو سه ماه مرتب قطره رو می‌زدم. عینک آفتابی رو هم جدی بگیر.

عمل چشم کاملاً فرآیند زمان‌بری هست. برای من نزدیک به یکسال طول کشید تا همه چیز پرفکت بشه، دید کامل، رفع خشکی چشم، اعوجاج در دید نزدیک و ...

هنوزم که هنوزه بعد سیزده سال وقتی صبح از خواب پا می‌شم، اگر چشمامو بمالم می‌سوزه (یعنی ترشحات اطراف چشم اگه بره توی چشمم خیلی می‌سوزه) 

تابلوهای LED در شب رو هم درست نمی‌بینم. دچار دوبینی می‌شم. مثل اسم مغازه‌های یا بیمارستانها که با چراغ نوشته شده.

ولی یه کوچولو صبر کنی حله.

عزيزم مگه ژل چشم بهترن نداده؟ شايد شما فراموش كرديد بريزيد حتما. حداقل تا يكسال هروز صبح و عصر بايد چشم رو قطره اشك مصنوعي بريزي و شبها ژل استفاده كني،

اسم ژل ليپوزيك هست،داروخانه داره. قيمتشم ٥٠ 

سلام عزیز من خدارشکر خشکی چشم ندارم فقط گاهی اوقات ولی زنداداشم ک ب صورت دایم بود رفت پیش دکتر گفته بود بجای قطره ژل باید بریزی فکر کنم زنداداشم استفاده کرد ک دیگه خوب شد .ولی دکتر خودم مگفت هرمچقع استفاده زیادکنی از گوشی و تلویزیون از قطره حتما استفاده کن

2740