2733
2734
عنوان

خیلی تنبل شدم و همش خوابم میاد

271 بازدید | 16 پست

به هیچ کدوم از کارام نمی رسم.کلی اهداف دارم ولی دنبال هیچ کدوم نمیتونم برم. انگار وقت سر خاروندن ندارم

تجربه ثابت کرده؛ کسایی که ادعا دارن بقیه بهشون حسودی میکنن،  خودشون از همه حسودترن
نگران نباش منم همینطور یک تنها نیستی ۶۰درصد از مردم همینن به کارت ادامه بده 

آخه خیلی کارا دارم که باید برسم

تجربه ثابت کرده؛ کسایی که ادعا دارن بقیه بهشون حسودی میکنن،  خودشون از همه حسودترن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم حتما یه آزمایش بدید  کمبود ویتامین d و کم خونی خیلی تو بیحالی تاثیرگذاره

آزمایش دادم. کمبود ویتامین دی دارم

کم خونم

هستم.قرص آهن میخورم

اگه منظورت کار اداری و ایناهاس دو روز وقتتو بزار انجام بده 

هم کار اداری دارم بانک و جاهای دیگه.

هم کار خونه دارم

هم اهداف زیاد

هم باید برسم بخودم آرایشگاه و ...

هم من دورکارم..

چند وقته کار نکردم و درآمدی نداشتم

2740
هم کار اداری دارم بانک و جاهای دیگه. هم کار خونه دارم هم اهداف زیاد هم باید برسم بخودم آرایشگاه و ...

چقدر من هستی شما اسی 🤦‍♀️😅

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑

خوشبحالت حداقل خوابت میاد و میخوابی  من خوابمم نمیبره 

دردی که میکشی، اشتباهی که میکنی، اشکی که میریزی، حرفی که میشنوی، حس بدی که میگیری، عشقی که نمیگیری، آدمی که از دست میدی، آرامشی که نداری، محبتی که نمیبینی، انتظاری که میکشی، درون ریزی‌ای که داری، قضاوتی که میشی، آرزویی که دفن میکنی، امیدی که خاک میکنی برای هیچکس مهم نیست؛ زور الکی نزن....چقدر این متن از فروغ فرخزاد موده:«هیچ چیز راحتم نمی‌کند. نه دریا، نه آفتاب، نه درخت‌ها، نه آدم‌ها، نه فیلم‌ها، نه لباس‌هایی که تازه خریده‌ام. نمی‌دانم چه کار کنم. بروم و سرم را به درخت‌ها بکوبم، داد بزنم، گریه کنم؛ نمی‌دانم
خب یه مدت به خودتو ذهنت استراحت بده بعد شروع کن  

خیلی وقته اینطوری هستم.

کارام همه تلمبار شده رو هم

چقدر من هستی شما اسی 🤦‍♀️😅

کمال گرا و وسواسی هم هستم.

به کم راضی نیستم

الانم این وضع و پیدا کردم

داغونم

خوشبحالت حداقل خوابت میاد و میخوابی  من خوابمم نمیبره

خواب کجا بود خواهر 

شب تا صبح مثل جغد بیدارم

صبح یکی دو ساعتی بخوابم شانس بیارم 

بعدشم همش خوابم میاد و خستم.

و بدنم درد میکنه

حتما آزمایش بدین شاید کمبود آهن باشه

کمبود آهن و ویتامین دی دارم.

آزمایش دادم.

قرص آهن میخورم

ولی زیاد تاثیر نداشته

2706