2733
2734
عنوان

چیکار کنیم که شکممون بعد از بارداری جمع و صاف صاف بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 125956 بازدید | 73 پست
چون شوهرم برای خرید گن رفته بود آدرس دقیقشو ندارم فقط میدونم تو گاندی هستش ولی شماره اش 88889515 شرکت آراسیما
مارک گن هم ورونیک هستش

از هر طرف که رفتم جز وحشتم نیفزود... زنهار از این بیابان وین راه بی‌نهایت.

سلام سیلویا جون دکتر منم تو اتاق عمل شکم بند بست واسم ولی هنوز شکمم بیرونه آخه نی نی درشت بود من 44 روزه زایمان کردم این گنی رو که میگی شهر های دیگه هم میشه پیدا کرد؟
خدای من هزار بار ازت ممنونم به خاطر دوباره لایق دونستنم واسه مادر شدن 😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامی آرمان شکم بند فایده نداره چون همش به سمت بالا می چرخه و حرکت میکنه ولی گن پوشیدنی این مشکل رو نداره شما باید زودتر اقدام کنی چون اگه بیشتر از این بگذره دیگه شکمت جمع نمیشه باید روز بعد زایمان بسته بشه و بین 40 روز تا سه ماه پوشیده بشه
البته من مادر شوهرم پارچه گن رو برام خریده بود یه پارچه گن خیلی کلفت نمیدونم از کجا اورده بود ولی من اون میپوشیدم و دولاشم میکردم و کتاب رو هم زیرش میزاشتم
شما زنگ بزن شاید بفرستن برات نمیدونم شاید پیدا بشه ولی خوب خودم میخام یه سر برم حضوری بقیه مدلهای گنشون رو ببینم

قیمتاشو میشه حدود بگی ؟
ره شکم بندم هی میره بالا گریهههههههه دکترم البته خیلی سفت بست ولی به قول شما گن بهتره.
2731
قیمتاشو میشه حدود بگی ؟
ره شکم بندم هی میره بالا گریهههههههه دکترم البته خیلی سفت بست ولی به قول شما گن بهتره.
قیمتاشو میشه حدود بگی ؟
حالا من که بعد از 8 سال به اینجا رسیدم با شکمم چکار کنم که خیلی بزرگ نیست ولی شله. کلافه ام کرده. تا وقتی ورزش میکنم خوبه همین که ول میکنم همون آش و همون کاسه... :s
روزی به نام (روز مرد) وجود نداره... [smiley]s/sm_53.gif[/smiley]
2740
مامی آرمان گن سال 89 صد هزار تومن بوده الان فکر کنم 120 باشه
فرشته جون شما باید ساکشن اولتراسو نیک کنی دکتر هم با کار عالی توی این زمینه دکتر نیلوفر روستایی و شهریار رزازی هستن
که توی این تاپیک کامل راجع به ساکشن شکم و پهلو بحث شده
http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=220385&PostID=10384347#10384347

درسته سوهای عزیز چون مشکل خیلی ها زیر شکمیه که مینونه یعنی خط زیب شلوار برچسته میمونه
البته کمر بندم خیلی خوبیه اگه مدل یا نمونه ایی میشناسی اینجا بگو چه جور کمربندی
ولی کتاب هم به ناحیه زیر ناف و خط زیب فشار میاره و خیلی خوب اثرشو میزاره
ببینید رحم 40 گرمی میشه 900 گرم و چه فشاری بع پوست میاد پوسا در اثر فشار تا 90 در صد باز و بسته میشه بچه فشار باز شدن رو ایجاد کرده و ما باید فشار بسته شدن رو دست ایجاد کنیم

سلام سیلویا جون.مطالبت رو خوندم. خیلی آموزنده بود مرسی.مادر شوهر منم راجع به کتاب گذاشتن میگفت. خودشم الان بعد از چندتا زایمان و نوه شکمش خیلی خوبه.فقط یه کوچولو معده اش برجسته است.وگرنه افتادگی و پوست اضافه هم اصلا نداره.
2706