2733
2739
عنوان

چیکار کنیم که شکممون بعد از بارداری جمع و صاف صاف بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 125956 بازدید | 73 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دوستان سلام.من یکساله زایمان کردم شکمم رو نبستم الان کسی راهکاری بلده که زود جواب بده هر کاری کردم ف ...

من فکر میکنم باید از روش فرکشنال استفاده کنی.دستگاه هست عین ماساژ میمونه.من خودم عنوز نرفتم و انجام ندادم ولی مصمم که برم.دکترم بهم معرفی کرد نمیدونم تاثیر واقعیش چقدره ولی میگعت از اینی که هست خیلی بهتر میشه

من سربارداری اولم واقعا نتونستم تحمل کنم کلافم میکرد.الان ۸ماهمه‌ میخوام یه شکم بند بگیرم ولی خدا دا ...

خواهررررر ببند حتما

من روزای بارداریم کمربند بارداریمو میبستم.هرچی بود بهتربود.ولی الان سه ماهه زایمان کردم هنوز شکم دارم.البته از روز چهاردهم بعداز زایمان شکم بند و گن میپوشیدم هنوز شکم دارم.البته اضاف وزنم دارم.دارم زیردستگا آر اف میرم امیدوارم که زودتر کوچیک بشه

2740
من شنیدم ‌گن بعد از زایمان افتادگی رحم میاره راسته یا نه؟

گن اگر شورتی باشه وقتی میپوشی و میکشی بالا قشنگ رحمتو میکشه بالا...کجای این افتادگی میاره؟ ولی شکم بند فشار میاره به رحم.من مدام با دستم زیر شکممو بالا میکشیدم تا از زیر شکمبند بیرون نزنه.

چون شوهرم برای خرید گن رفته بود آدرس دقیقشو ندارم فقط میدونم تو گاندی هستش ولی شماره اش 88889515 شرک ...

چه سایزی گرفتی عزیزم ؟چون خود داروخونه رفتم گفت چه سایزی بدم منم گفتم فرقی میکنه مگه؟گفت آره..از کجا بدونم چه سایزی بگیرم بعد زایمان ببندم؟