2733
2739
عنوان

تبخال تناسلی

324 بازدید | 13 پست

چند روزه که مبتلا شدم،، دکتر گفت همیشه ویروس توی بدنت هست، احتمال داره بازم بگیری،،، خیلی داغونم،،،، نمیدونم چطور مبتلا شدم،،،، کسی تجربه ای داره

اسیکلوویر داد؟سیستم ایمنیت ضعیف بشه برمیگرده.ممکنم هست دیگه نزنی

مامان ببخشید...نمیدونستم اخرین باره بغلت میکنم...نمیدونستم اخرین باره که بهت میگم دوست دارم.واسه همه غمایی که تو سینت گذاشتم منو ببخش.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله همین پماد رو داده،،، کپسول پاورفیت هم برای سیستم ایمنی ام داده،،،، 

اره خوبه.ایشالله دیگه برنمیگرده گلم.جای نگرانیم نداره

مامان ببخشید...نمیدونستم اخرین باره بغلت میکنم...نمیدونستم اخرین باره که بهت میگم دوست دارم.واسه همه غمایی که تو سینت گذاشتم منو ببخش.
2728
الهی آمین،، شما خودتون مبتلا شدین؟ 

نه گلم.مبتلا نشدم

2738

واااای فقط کسی که مبتلا شده میتونه درک کنه چقدر وحشتناکه، من یبار مبتلا شدم تقریبا ۱هفته طول کشید، نه میتونی بشینی نه بخوابی نه لباس بپوشی نه آب بهت بخوره، دور از جونت شرایطی داشتم که می گفتم خدایا یا خوبم کن یا بنیرم دیگه تحملشو ندارم، دکتر به منم گفت ممکنه دوباره مبتلا بشی اما خداروشکر ۶سال گذشته و دیگه برام پیش نیومده

واااای فقط کسی که مبتلا شده میتونه درک کنه چقدر وحشتناکه، من یبار مبتلا شدم تقریبا ۱هفته طول کشید، ن ...

دقیقا خیلی وحشتناکه،، زجر اوره من الان یک هفته هست هنوز خوب نشدم،،، زخمای شما مثه تبخال لب بود؟ خدا کنه منم دیگه نگیرم 

دقیقا خیلی وحشتناکه،، زجر اوره من الان یک هفته هست هنوز خوب نشدم،،، زخمای شما مثه تبخال لب بود؟ خدا ...

بله، یادم نیست چه مناسبتی بود ولی ۳روز تعطیل عمومی بود هیچ دکتری مطب نبود و بیمارستانا فقط کشیک مرد داشتن، منم اصلا نمیدونستم چیه بیش از حد با ژل بهداشتی شستشو داده بودم و توی سرکه نشسته بودم و انواع پمادا رو استفاده میکردم تا خوب بشه اما بدددددتر شد خیلی عذاب کشیدم و دردناک بود

بله، یادم نیست چه مناسبتی بود ولی ۳روز تعطیل عمومی بود هیچ دکتری مطب نبود و بیمارستانا فقط کشیک مرد ...

مال شما هم اولش جوش چرکی بود بعد دهن باز کرد شد تبخال؟ 

مال شما هم اولش جوش چرکی بود بعد دهن باز کرد شد تبخال؟ 

نه جوش چرکی نبود شبیه کهیر بود بعد متورم و بزرگتر شد 

وقتی به دکتر دسترسی پیدا کردم علاوه بر پماد اسیکلویر قرصش هم داد قرصه خیلی تاثیر بیشتری داشت

سعی کن اصلا با آب گرم خودت رو نشوری من نمیدونستم همش آب گرم استفاده میکردم نگو بدترش میکرده