2737
2739

سلام خانومای گل...من چند روز پیش خونریزی داشتم و رفتم سونو جفتم خیلی پایین هست دکترم استراحت مطلق داده ولی به جای شیاف قرص خوراکی پروژسترون داده میخواستم بدونم قرصش هم کارایی شیاف رو داره یا ضعیف تر هست؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره عزیزم همونه جفتش جذب میشه و وارد خون و بعدش ب جفت وارد میشه

فقطاستراحت کن

یه تایمی هم توی شیب ملایم دراز بکش جوری ک پاهات بالاترباشه وسرت رو زمین وکمرت هم بالا

دسشویی. فرنگی‌برو یبوست نگیر

گرمی جات نخور‌ادویه هات کنترل کن و کم کن

جفتت تا۱۸هفته میره بالا ان شاالله

گرنگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.🌿♥️واسه سلامتی تو دلیم لطف کنید صلوات بفرسین♥️
نمیدونم منم همینطور بودم شیاف داده بود

من خودم هم تا حالا قرصشو نشنیده بودم ولی دکتر گفت همون کارایی رو داره ولی چون اولین بار پیشش رفتم نمیدونم کارش چقدر درسته دکتر ..حالا استفاده کنم توکل بخدا شما چیکار کردین تا آخر بارداری استفاده میکردین

اره عزیزم همونه جفتش جذب میشه و وارد خون و بعدش ب جفت وارد میشه فقطاستراحت کن یه تایمی هم توی شیب ...

مرسی عزیزم شما خودتون استفاده کردید؟؟خیلی ممنون از توصیه ت گلم ولی متاسفانه دائما یبوست دارم

2740
من خودم هم تا حالا قرصشو نشنیده بودم ولی دکتر گفت همون کارایی رو داره ولی چون اولین بار پیشش رفتم نم ...

آره من استفاده می‌کردم ولی متاسفانه اصلا استراحت نکردم و همه چی رو شوخی گرفتم و بچم زود بدنیا اومد...تو استراحت کن فقط

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
دعا کن گلم ...مشکلی که پیش نیومد ؟

انشانه شما استراحت کنی میاد بالا و به راحتی زایمان میکنی 

من پسرم ۱ ماه تو دستگاه موند خداروشکر الان نزدیک ۵ سالشه و سالم ماشالله ...ولی بچه ام اذیت شد خیلی🥺

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
من خودم هم تا حالا قرصشو نشنیده بودم ولی دکتر گفت همون کارایی رو داره ولی چون اولین بار پیشش رفتم نم ...

من الان باردارم واستراحت مطلق وهنوز ۲۰هفته ام ونیمه راهم

هرشب یک امپول شکمی ودورناف میزنم هفته ای یکی امپول پرلوتون ک همین پروژسترون هس و کلا تکون نمیخورم درحد سرویس پامیشم البته چندروزه یکم پاشدم ک الان کمرم درد گرفته کم وبیش چون طول سرویکسم لب مرزه و سرکلاژهم نکرد دکتر گف‌برو استراحت کن ونگف‌چیزی دیگ

فردا نوبت دارم برم ببینم چی میگ

گفته بود شب یلدا برم ولی امپولام تموم شده مجبورم برم ببینم چی میگه

گرنگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.🌿♥️واسه سلامتی تو دلیم لطف کنید صلوات بفرسین♥️
انشانه شما استراحت کنی میاد بالا و به راحتی زایمان میکنی  من پسرم ۱ ماه تو دستگاه موند خداروشک ...

خداحفظش کنه عزیزم ممنون وقت گذاشتي...من خیلی درد دارم شما هم داشتید؟البته چندسال گذشته شاید خوب یادتون نیاد

من الان باردارم واستراحت مطلق وهنوز ۲۰هفته ام ونیمه راهم هرشب یک امپول شکمی ودورناف میزنم هفته ای ی ...

منم تازه ۱۵ هفته ام گلم انشالله که صحیح و سلامت بیاد بغلتون ...من خیلی درد دارم جفتمم پایین و اینکه طول سرویکس رو هنوز نمیدونم چقدر دکتر سونوگرافی گفت خیلی کوتاه ولی نمیتونم تشخیص بدم نمیدونم چرا

2706