2737
2739

سلام بچم ۲۲ ماهشه اول دو سه روز آبریزش بینی داشت بعد سرفه هم اضافه شد دکتر هم بهش آزیترومایسین ۲۰۰ داد با سیتریزین 

ولی هیچ فرقی نمیکنه کم کم داشت سرفه و آبریزش بینی کمتر میشد ک امروز دوباره بدتر شده سرفه هاش شدید تر

چند روز پیشم هم من هم شوهرم این بیماری رو گرفتیم الان ما بهتر شدیم فقط کمی بعضی وقتا سرفه هستش ولی پسرم چرا خوب نمیشه 

تورو خدا راهکاری دارین بگین ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم با روغن بنفشه کامل بدنش رو چرب کن، بعد حوله بنداز رو بخوری گرم کن بپیچ دورش، روزی دو سه باز اینجوری کن، بخور آب سردم خیلی خوبه 

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان، هی چرخ بزن در دل من، دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد در پیکر من دو قلب دارد ضرباان  28 خرداد 1401 دخترکم پا به دنیای عاشقانه من و باباش گذاشت، امیدوارم رفیق های خوبی برای همدیگه باشیم... دعا کنید لایق بهترین  هدیه خدا باشم و بتونم خوب تربیتش کنم... حس شیرین مادری رو برای همه منتظرا آرزو میکنم
وای ن حاضرم کل سال خودم مریض باشم ولی بچم ن از صبح هیچی نخورده وزنشم کمه ۱۰ کیلوعه هرماه مریضه موند ...

پسر من داره میشه ۳ماه اصلا خوب نشده

سینوزیت نداره؟

لعنت به سینوزیت

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
2738
بچه شما هم این بیماری رو گرفته و چند روزه؟

ده روری هس همه علاعمش تغریبا خوب شده ولی امان از سرفه شیرو نشاسته خ تاثیر داش

نزار نگاه کردن به بشقاب بقیه غذای خودتو سرد کنه
وای ن حاضرم کل سال خودم مریض باشم ولی بچم ن از صبح هیچی نخورده وزنشم کمه ۱۰ کیلوعه هرماه مریضه موند ...

خوب شد تقویتش کن،از کسایی که حالت سرماخوردگی دارن دور کن، از حموم میاد بیرون نبرش بزار یکم جون بگیره