2737
2739
عنوان

کسی که سیاست داره جواب بده

239 بازدید | 33 پست

سلام 

من ۷ سال ازدواج کردم دو تا پسر دارم الانم باردارم 

از اول که ازدواج کردم کلا مادرشوهرم چپ میرفت راست هی میگفت کی چی گفته عروس کی چطوره عروس فلانی فقط جمع میکنه طلا به چه درد میخوره کی خونه داره کی فلانه 

یه جوری میخواست با این حرفا به من بفهمونه که مثل من باش نپوش نخر نگرد مهمون نرو که باید مهمونی بدی جمع کن فقط جمع کن 

اینجا بگم که با این همه اخلاقای قدیمی الان هیچی ندارن 

خواهر شوهرام که سه تان سن بالا هر چیم بپوشن حتی یه لباس برا سن بالا باشه یا قدیم یه جوری به خودشون میبالن و پیش من کلاس میزارن که ما از تو بهتریم 

خلاصه که من باردار شدم همه ش میگفت شانس مارو نگا عروس کی فلانه مثل گنجیشکه تو رو نگا که کلی عذابم داد با این حرفاش 

اینم بگم در طول کل بارداری و به دنیا اومدن بچه هام نه خواهر شوهرام که مجردن نه هیچ کدوم از داداشاشون یه زنگ نزدن 

بگذریم 

خلاصه گذشت خواهرشوهر اخریم ازدواج کرده بارداره خیلی خودشو زده به ناز و افاده اومده ی خونه مادرشوهرم فقط میره دستشویی اونم زیرشو کس دیگه جمع میکنه 

زیاد من کاری ندارم به کاراشون فقط یه سری گفتم شکر خدا کمک داری من تنها بودم با شوهرم 

چون مامانم سرطان داشت نتونست به من برسه 

خلاصه گذشت خانم ۶ ماهش شده قبلا هم سابغه معده درد داشت معده ش خونریزی کرده 

من ساده هم پیام دادم حالشو بپرسم دیگه نه گذاشت نه برداشت گفت که تو مریض بودی اومدی منو مریضم کردی اول ابریزش بینی داشتم بعد شد زخم معده 

منم با تعجب گفتم چه ربطی به هم دارن این دو تا برگشت گفت اره تو گفتی کمک داری چشمم زدی 

بعد یه خورده شوخی دیدم نه خریت تعریفی نداره 

بهش گفتم باش تو تا وقتی اونجایی به سلامتی بارداری رو طی کن من نمیام که راحت باشی 

فرستاد که تو کی هستی که بیای یا نیای برا من مهم باشی 

پشت سرش نوشت کارتو خوب بلد برو داداشمو پرش کن خواهر و از داداش کن برو اشک بریز بین مارو بهم بزن .

یعنی من از همه بی مغزی مونده بودم چی بگم 

حالا دوستان به نظر شما برم خونشون یا نرم 

اگه شما بودید در کل چیکار میکردین 

مادر شوهرم عروس دوست نیست میگه پسرام بیان عروسام به جهنم حتی برا بچه های پسراشون ارزش نمیزارن 

اینم بگم مادر شوهرم تا فهمید من باردارم ببخشید جفت حرفشو میگم 

چرا جلوی ک و ن تو نگرفتی 

منم گفتم اگه زنی و چند تا بچه زاییدی باید اینو بفهمی که زن مقصر نیست مرد باید جلو خودشو بگیره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اه اه نری ها 

نوشته بود چند روز پیش یه عقرب تو حیاط خونمون پیدا کردیم ، گرفتیمش بردیمش تو خونه تا بکشیمش ، اما قبل از این که بکشیمش ، خودش خودشو نیش زد ، نمیخواست به دست ما بمیره ، مثله سرباز کشوری که خودکشی رو به مردن توسط دشمن ترجیح میده ، یعنی غرور تا این حد ، بزرگ که بشم میخوام عقرب باشم ، فقط و فقط عقرب 
2740

به نظرم رفت و آمد تو خیلی کم کن نه اینکه کلا نری چون اگه هم نری باز میگن نیومد و اگه شوهرت خواست بره ولی بدون شوهرت تنهایی نرو اونجا که اگه بی احترامی چیزی کردن شوهرت هم متوجه بشه 

به مار شوهرت میگفتی ببخشید شما قراره به دنیا بیاری از سنت کم کنی یا من؟ شما قراره خرجش رو بدی یا ما؟ پس تو زندگیمون دخالت نکن ، میگفتی اگر باردارم یعنی تصمیم گرفتیم ۱ نفر به خانواده امون اضافه بشه ، ارزش بچه هاتو ببر بالا پس فردا بهشون نگن شما بچه ی ناخواسته بودید 

نوشته بود چند روز پیش یه عقرب تو حیاط خونمون پیدا کردیم ، گرفتیمش بردیمش تو خونه تا بکشیمش ، اما قبل از این که بکشیمش ، خودش خودشو نیش زد ، نمیخواست به دست ما بمیره ، مثله سرباز کشوری که خودکشی رو به مردن توسط دشمن ترجیح میده ، یعنی غرور تا این حد ، بزرگ که بشم میخوام عقرب باشم ، فقط و فقط عقرب