2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه. نفرین اگر به حق باشه میگیره.. 

بزار جریان رو بگمت 

اکسم بعد مدتها برگشته بود منم گفتم نمیخوام دوباره وارد رابطه بشم و ب گفته دوسش دست ب خودکشی زد و بعد مدتها باز اومد بهم پیام داد امشب 

دوباره همونو گفتمش

اونم بهم گف آدمهای بد و سنگدلی مثل تو رو ب خدا میسپارم نفرینم کرد 

در صورتی ک من نمیخواستم دلی تصمیم بگیرم منطقی تصمیم گرفتم 

منظورش این بود تو بزور باید با من وارد رابطه بشی تا خدا بهت نزنه آخه دلم نمیخواست مگه زوره😑😑😑

نفرین تا حق نمیگیره.اما اگه در حق کسی ظلمی کرده باشی حتی اگه نفرین نکنه.یه آه هم بکشه آهش دامن آدمو ...

پس چرا چند بار خوهرشوهر دل منو بدجور شکست ولی خدا جوابش رو نداد

بابای مهربونم تا ابد دوست دارم 😔😔 هیچ وقت فراموشت نمیکنم 🖤🖤🖤
پیامبر گفته زمانی ک نفرین میکنید یک حلقه آتیش حرکت می کنه به سمت کسی ک تفرینش کردین اگه حق باشه دورش ...

بزار جریان رو بگمت 

اکسم بعد مدتها برگشته بود منم گفتم نمیخوام دوباره وارد رابطه بشم و ب گفته دوسش دست ب خودکشی زد و بعد مدتها باز اومد بهم پیام داد امشب 

دوباره همونو گفتمش

منظورش این بود تو بزور باید با من وارد رابطه بشی تا خدا بهت نزنه آخه دلم نمیخواست مگه زوره😑😑😑😑

2738
بزار جریان رو بگمت  اکسم بعد مدتها برگشته بود منم گفتم نمیخوام دوباره وارد رابطه بشم و ب گفته ...

اوووو نه بابا

مدرس زبان ژاپنی هستم🌸 عروس سامورایی‌ها🎎  آدمای دروغگو کم حافظه هستن، برای همین کاربری‌هاشون رو میگن دست چند نفره:))))درخواست دوستی قبول نمیکنم، سوالاتتون رو همینجا بپرسید🤗  در جواب اغلب سوالات: بله، همسرم ژاپنی هست/خیر، فعلا ساکن ایرانم/بله، تفاوت فرهنگی زیاد هست ولی راضی هستیم😅/خیر، ویزای کار ابدا نمیدن مگراینکه یه متخصص خیلی خفن باشین/ بله، ویزای تحصیلی هست، ولی اصلا راحت نیست، سایت سفارت ژاپن رو چک کنین (بورسیه مونبوکاگاشوکو)/ خیر، اقامت دائمی وجود نداره مگر اینکه همسرتون ژاپنی باشه که اونم باز شرایطی داره./ بله، متن ژاپنی براتون ترجمه میکنم. هروقت اینجا آنلاینم یعنی دارم درس میخونم🥲 
نفرین تا حق نمیگیره.اما اگه در حق کسی ظلمی کرده باشی حتی اگه نفرین نکنه.یه آه هم بکشه آهش دامن آدمو ...

بزار جریان رو بگمت 

دوباره همونو گفتمش

منظورش این بود تو بزور باید با من وارد رابطه بشی تا خدا بهت نزنه آخه دلم نمیخواست زوره مگه😑😑😑میگه وابستم کردی بعد ولم کردی خب نمیخواستمش

پس چرا چند بار خوهرشوهر دل منو بدجور شکست ولی خدا جوابش رو نداد

بعضی آدمهای خوب اگه گناهانشون کم باشه عذاب کارهاشون هم خدا همین دنیا بهشون میده تا پاک برن اون دنیا.اما اگه قابل بخشش نباشند عذابشون پس از مرگ اتفاق می افته 

نه بابا نفرين نميگيره اگه ميگرفت كه دنيا گلستان ميشد

ولی خواهر من کافیه دلش بشکنه 

به یکماه نمیرسه طرف کن فیکون میشه 

به خاطر همین سعی میکنه اصلا نفرین نکنه مگر اینکه طرف خیلی دلش رو بشکنه

بابای مهربونم تا ابد دوست دارم 😔😔 هیچ وقت فراموشت نمیکنم 🖤🖤🖤
2706