2737
2734

مهریم رو بخشیدم الانم خونه پدرمم دلیل دادخواسته طلاقم اعتیادهه 

امشب سر شبی همسرم اومدهه بود حرف بزنه تا برگردم میگفت الکی شکایت اینا نکن تو نمیتونی ثابت کنی من مصرف میکنم  حتی اگه ثابتم کنی دادگاه میگه ببر ترکش بدهه و.... صداش رو ضبط کردم ولی شنیدم مدرک حساب نمیشه ویس

یعنی واقعا راهی نیس؟؟ 

من حیفم میاد 200تومن پول وکیل بدم 

اصلا پیشنهادهه اشتی و برگشت ندیدک واقعا دیگه نمیخوامش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اعتياد رو كه فرصت ميدن بارها مخصوصا اگه بچه داشته باشيد اما كاش مهريت و نميبخشيدي لااقل اهرم فشار وا ...

مهریم رو  بدونه روندهه قانونی نقدی داد و مجبورم کرد مهریم رو ببخشیم 

بنظرت وکیل بگیرم؟؟؟

میتونم برای جهازمم شکایت کنم؟؟ تمامش رو خورد و تیکه تیکه کردن 

کاغذ خریدهه طلاها دسته همسرمه همش تهدید میکنه اگه بر نگردم از بابام شکایت میکنه ک دزدیم ازش اینو راست میگه چنین کاری رو میتونه بکنه؟؟ 

عزیزم شما بیخود کردی مهریت بخشیدی اخه این چ کاریه

بعدم شما اگ واقعا میخایی جدا بشی دادخاست بده و توی یدادگاه باقاضی صحبت کن بگو مهریتو بخشیدی ایشان مشکل داره اینحرفا  وبعد از بزرگترا کمک بخاه همزمان ک باخودش وخانوادش صحبت کنن ..خلاص 

2738
مهریم رو  بدونه روندهه قانونی نقدی داد و مجبورم کرد مهریم رو ببخشیم  بنظرت وکیل بگیرم؟؟؟ ...

شكايت كنه مگه بدون ادله ميتونه كاري كنه

تازه ميتونيد اعاده حيثيت كنيد

عجب صبري خدا دارد
عزیزم شما بیخود کردی مهریت بخشیدی اخه این چ کاریه بعدم شما اگ واقعا میخایی جدا بشی دادخاست بده و تو ...

اخه همسر دوستم شیشه میکشید تازهه دوستم ازش موقعه کشیدن مواد فیلم داشت و مدرکش بود بچه هم نداشتن ولی روندهه طلاقش شش سال طول کشید 

منی ک هیچ مدرکی ندارم چ طوری ثابت کنم اخه

ببینید اول بگردید یک وکیل پیدا کنید ک قیمت کمتری ازتون بگیره و مشاوره بگیرید ..نگران نباش  

مرسی عزیزم بخدا ازدیشبه انقدرخود خوری و فکر کردم خسته شدم میترسم این همه زحمت بکشم اخرش نتونم جدابشم بدجوری باهام کینه کردهه همسرم اگه جدا نشم زندگیم باهاش جهنم میشه همش تهدید میکنه 

همش میگه حق طلاق با منه وقتی هیچ مشکلی ندارم نمیتونی طلاق بگیری (مواد کشیدن رو عیب نمیدونه مرتیکه) ترس بدی وجودم رو گرفتهه تروخدا برام دعا کن

2706