2737
2739
عنوان

چرا باید درس بخونیم ؟

229 بازدید | 24 پست

اگه ادامه تحصیل ندم چی میشه ؟

یازدهمی هستم

میشه لطفا با قلب مهربونت دعام کنی تا برسم به اون کسی که دوستش دارم و باهاش خوشبخت بشم؟؟؟؟ 💝💝💝💝ممنونم💝😍🤗☺😊

هیچی به خدا نخونی بهتره به شرطیکه شوهر پولدار و پایه پیدا کنی و خودتم ادم سختگیری نباشی و خوش بگذرونی

ساکن صخره کنار دریا..وزن شروع ۷۸/۷۰۰،  وزن فعلی ۷۶وزن هدف ۷۰ خوب باش خوبی قشنگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچی 

هیچ بایدی نیست ولی خب وجدانا تا دیپلم بخون بعدش اصلا نخون 

تنها هسته گردو ایران  هستم ،هیچ گردویی هسته نداره و من یکی فقط اولین و آخرین هسته گردو هستم پسسسس این شما و این یگانه هسته گردو ایرااااان 😎😎💙
2731
بخون . حداقل تا دیپلم

حوصله امتحانای مدرسه رو ندارم 

خیلی رو مخه💔

میشه لطفا با قلب مهربونت دعام کنی تا برسم به اون کسی که دوستش دارم و باهاش خوشبخت بشم؟؟؟؟ 💝💝💝💝ممنونم💝😍🤗☺😊
2738

بنظرمن الان باید بخونی تا دستت تو جیب خودت باشه حتی اگ ازدواجم بکنی ب میزان تحصیلاتت میتونی ازدواج کنی مثلا میتونی درس نخونی فوقش با یک دیپلمه ازدواج میکنی ولی اگ درس بخونی موقعیت بهتری پیش میاد اینم بگم رشتت باید تاپ باشه یکی از اشناهامون بعد کنکورش باهم دانشگاهیش ازدواج کرد پسرع همه چی تمومه اونایی هم ک قبل اون تو سن کم ازدواج کردن حسرت زندگی اینو میخورن

کاربری دست ۳نفره.اگه میپرسی چرا باید بگم دلیلش به خودمون مربوط میشه❤️

قشنگم خودت پشیمون میشی تو یه اداره کار کنی ولی دیپلم باشی یکی لیسانس باشه و نصف تو کار کنه بیشتر پول میگیره با اینکه نصف تو کار کرده به این فکر کن پس فردا دخترت یا پسرت میخواد به مدرسه مشخصات بده خجالت میکشه بگه مامانم دیپلمه همه اینارو با چشم خودم دیدما تو آنقدر تواناییشو داری که بتونی ادامه بدی ♥️

وقتی قهوه میخوری از تلخیش لذت میبری، اما اگر بادوم بخوری و تلخ باشه میندازیش دور، چون از بادوم انتظار تلخی نداری... بحث؛ بحث انتظاره!... 🌚✨
حوصله امتحانای مدرسه رو ندارم  خیلی رو مخه💔

باور کن زندگی بد تر هم میشه.  باورم نمیشد که از این بدتر میشه وقتی مث تو یازدهمی بودم . ولی شد . اگه جا بزنی فک نکن قراره همه چی گل و بلبل شه . 

بهترین فیلم یا کتابی که دیدید یا خوندید رو بهم معرفی کنید❤

بدون دیپلم و حداقل یه مدرک لیسانس دستت به هیچ جا بند نیست

انتخابای اینده ات خیلی محدود میشه 

مخصوصا برای یه خانم پبدا کردن کار ازاد سخت تره (جز ارایشگری و ناخن کاری و خیاطی و این چیزا گزینه های زیادی در اینده نداری)

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
بستگی ب شغل و جایگاه اجتماعی ای داره ک میخوای در آینده داشته باشی بعضی از شغلا تنها راهسون تحصیله

من هیچ هدفی برای آینده ندارم 

هیچی 

خودمو نمیشناسم هنوز 

نمیدونم چی میخوام و میخوام چکاره بشم 💔 

دلم نمیخواد زنده باشم از بس بی هدفم

واقعا؟ چیش؟😂

نمیدونم

حس میکنم الان میخواد بیاد بزنتم

تنها هسته گردو ایران  هستم ،هیچ گردویی هسته نداره و من یکی فقط اولین و آخرین هسته گردو هستم پسسسس این شما و این یگانه هسته گردو ایرااااان 😎😎💙
2706