2733
2734
عنوان

بچه ها توروخدا بیایبببتتتت😭

| مشاهده متن کامل بحث + 644 بازدید | 53 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خو. چیکار کنم. واقعا حالم. بده

میگم فکر کردم جن دیدی من ببشترازتو گرخیده بودم تا بعد ک دوباره و سه باره خوندم فهمیدم چی میگی

گاهی اوقات دادن شانس دوباره ب کسی مانند دادن یک گلوله اضافه ب اوست،برای اینکه بار اول نتونست تورا خوب هدف بگیره
2731
وای توروخدا خیلی استرس دارم به شوهرمم نمیتونم بگم

با لگدبزن صورتشوسرویس کن دفعه دیگه ازاین .....نخوره 

گاهی اوقات دادن شانس دوباره ب کسی مانند دادن یک گلوله اضافه ب اوست،برای اینکه بار اول نتونست تورا خوب هدف بگیره
نخورده سرش نزدیک. پام بود

عزیزم خوااااهشن خواهشن ازش دوری کن دیدم که بهت میگم، دیدم برادری که خواهرشو سوار موتور میکرده و به سینه های خواهره دست میزده، شلوار پات بود؟ خوااهشن جلو داداشت شلوار بپوش و ترجیحا تاپ و لباس های تنگ نپوش!!

2740
عزیزم خوااااهشن خواهشن ازش دوری کن دیدم که بهت میگم، دیدم برادری که خواهرشو سوار موتور میکرده و به س ...

اصن خانثاده مذهبیم همیشه لباسام بلنده

اوکی ممنون 

پاشم نماز بخونم اذان که داد تا اروم تر بشم

بهش اخطار بده و با اخم بگو برو اونورتر بخواب دستو‌ پات بهم میخوره از خواب پریدم . یه جوری هم بگو که شک هم نکنه که فهمیدی و به روو خودت نیار که مبادا احساس کنه چیزی نمیگی و بهت نزدیک شه . 

متاسفانه این بازه سنی بدترین و حساس ترین سن برای پسراس و چیزای چرت و پرت از ذهنشون زیاد میگذره 

حل

بهترین راهکارهمینه،بعدشم دماغ گندشوبگیربگو این دفعه اینجوری بود دفعه دیگه خفت میکنم ،بزمجه