2733
2739
عنوان

چرا غیبت میچسبه

184 بازدید | 14 پست

دیشب رفتیم عروسی اومدم 1ساعت با دوس پسرم غیبت کردم بدش زنگ زد دوستام با اونم غیبت کردیم سر این که عروس زشت شده بود لباسش بهش نیومد و خودش رو می‌گرفت آخه چرا میچسبه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

لذت گناه همینه دیگه .گناه کلا لذت داره براهمین آدما فریب میخورن گناه میکنن.

میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستین.خدایا دل همه منتظرا رو‌شاد کن بهشون نی نی بده
2738

غیبت حتی اگه بچسبه پشت سر عروس واقعا کار درستی نیست.به هزاردلیل که خودتون بهتر میدونید

ساکن صخره کنار دریا..وزن شروع ۷۸/۷۰۰،  وزن فعلی ۷۶وزن هدف ۷۰ خوب باش خوبی قشنگه
غیبت حتی اگه بچسبه پشت سر عروس واقعا کار درستی نیست.به هزاردلیل که خودتون بهتر میدونید

میدونم خوشمم نمیاد بکنم ولی خیلی میچسبه البته اونم حقشه پشت سر من گفته منم میگم ذاتا من توجه نداشتم دو بار شنیدم که پشت سر من گفته منم زوم کردم بهش 

میدونم خوشمم نمیاد بکنم ولی خیلی میچسبه البته اونم حقشه پشت سر من گفته منم میگم ذاتا من توجه نداشتم ...

دیگه اگه‌پشت سرت گفته و مطمینی خوب کردی

ساکن صخره کنار دریا..وزن شروع ۷۸/۷۰۰،  وزن فعلی ۷۶وزن هدف ۷۰ خوب باش خوبی قشنگه

اگه به این که تا چقدر سطح انسانی ادم رو پایین میاره غیبت اگه برسی به طرز عجیبی برات حالت زشت و ناخوشایند پیدا میکنه.هر وخ خواستی غیبت کنی فک کن طرفی که غیبتش قراره بشه شمایی.خودتو بذار جای اون ادم و شرایطی که باعث شده یه عملی ازش بر بیاد که کسی بخواد غیبتشو بکنه.اون وقته که میگی درکش میکنم.و باعث میشه سکوت کنی.

2706