2733
2739
عنوان

نظرتون در مورد اسم مهرسا چیه؟؟

1917 بازدید | 37 پست

اسم پسرم پارسا هست .دخترم یه ماهشه اسمشو گذاشتیم مهرسا .ولی الان چن وقته از اسمی که گذاشتم رو دخترم پشیمونم.لطفا نظر واقعی تون رو بگید.حس میکنم صدا کردنش سخته

لباس زیرای ست و خوشگل میفروشم تو پیجم adak__mod. ممنون میشم با خریدت ازم حمایت کنی😘

عاشق این اسمم 

خیلی زیباست

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار ودسته اوباش کوفه هشتگ میزدن: نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله🙌(نحوه شهادت شهید آرمان و شهید عجمیان، تا مغز استخوانم را سوزاند😓)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
خیلی اسم قشنگیه من میخاستم رو دخترم بزارم  اسم خودم محدثه

در اخر اسم دخترتون رو چی گذاشتید

لباس زیرای ست و خوشگل میفروشم تو پیجم adak__mod. ممنون میشم با خریدت ازم حمایت کنی😘
خیلی قشنگه که😍 تولدشم مبارک. خدا حفظش کنه براتون💛

قربونت عزیز دلم .وسواس و حساس شدم بعد زایمانم نسبت به همه چیز

اسم همکلاسیم مهرسا بود خیلی زیبا و با وقار بود

یاد اون افتادم اخی

حالا گیریم که غصه هم خوردی..گیریییم که گریه هم کردی..گیریم افسرده و داغونم شدی..مشکلت حل شد؟زندگیت روال شد؟          ..اگه امضامو باز کردی بخونی،این یه نشونه‌ست برای تو دوستِ من   بهت قول میدم بالاخره جایِ سختیای زندگیت،شادی و دلِ خوش بهت رو میکنه   یادت نره ما خدارو داریم 🥰 خدا هیچوقت دیر نمیکنه 🤍 رفیق اگه با امضام حالت یکمم بهتر شد برام یه صلوات بفرس یا دعا کن آرامش بهم رو کنه    اگه خواستی بگو تا منم دعا کنم دمتم گرم   
2706