2737
2734
عنوان

مشکل بزررررگ من😔

| مشاهده متن کامل بحث + 731 بازدید | 64 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
25سالمه ندونسته قضاوت نکنید  شببخر

خب الان سر این گریه داریی همچینن رفتار کردیی یکی ببینه میگه بچه ۱۲ ساله هستی من خودم پیش شوهرم تا پارسال نمیرقصیدم از بس ازش خجالت میکشیدم هم فقط شب عروسیمون تمماااام 

سرت تو ک‌‌‌.... خودت باشه اوکی ؟ گودتم نایت

تو بیشتر سرت تو جای این واونه که به تاپیک یکی گیر میدی و منی که دارم راهنماییش می‌کنم ریپلای میزنی دخالت میکنی برو گمشو ریختتو نبینم 

در حد توهینم نیستی اخه ,ریپ نزن برو پی کارت 

لطفا نظرتون رو با ادبیات صحیح بیان کنید اینجا یه سایت عمومیه

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
سرت تو ک‌‌‌.... خودت باشه اوکی ؟ گودتم نایت

بحث نکنید ولطفا تاپیک رو ترک کنید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید

استارتر تاپیک خود را مدیریت کنید تا بحث بین کاربرها پیش نیاد

اسی تاثیری در سرنوشتت نداره رقصیدن یا نرقصیدن در مراسم ازدواجت🙂ولی تمرکز روی درس میتونه از پشت کنکوری بودن نجاتت بده و یه رشته خوب میتونه سرنوشتت رو زیباتر کنه

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمی‌شود.😇 
2706