2737
2734
عنوان

تو عقد چقد طلا خریدن براتون

| مشاهده متن کامل بحث + 1132 بازدید | 54 پست
منم برام مهم نبود اون تاپیکو دیدم حس کردم باید نگران شم🤣

ببین با اینکه برا من گرفتن ولی اون تاپیکو دیدم خیلی بدم اومد وااااقعا ندیده بازی بود سر یه النگو تا حقوقشونم نشسته بود حساب کرده بود 🤦‍♀️ البته طفلی رو شاباشاشو گرفته بودن حرصش گرفته بود ازین لحاظ فقط حق داش 

Gunnen ب معنی خوشحالی بخاطر شادی کسی که دوسش داری ؛یعنی ی نفر رو اونقدر دوسش داشته باشی، اونقدر برات عزیز باشه که با خوشحالیش حال تو خوب بشه!☁️🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیگه طلا گرونه از خانواده پسر توقع نیست باز خود داماد داشته باشه خب حتما می‌خره ،،،برا من با اینکه ارزون بود هیچی همون چندتا سکه پارسیان سر عقد رو ک فامیل‌ دادن رو فروختم و طلا گرفتم ،،حلقه و دیگر هیچ ،،،سرویس هم نگرفتن 

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
2731
چ خوب شغلشون چیه؟

ازاد 

Gunnen ب معنی خوشحالی بخاطر شادی کسی که دوسش داری ؛یعنی ی نفر رو اونقدر دوسش داشته باشی، اونقدر برات عزیز باشه که با خوشحالیش حال تو خوب بشه!☁️🤍
2738
حالا انگار دو تومن چیه الان😐 فک کنم یکم سنش کم بود

اره تاپیکای قبلشم بخونی دلیل رفتاراش دستت میاد نمیگم یوقت میبینه ناراحت میشه 

خیلی خوشحال شدم امیدوارم همه مردممون ثروتمند شن 

انچنان پولدار نیستن متوسطن واقعا  

انشالله🤍

2706