2737
2739
عنوان

از مرگ میترسید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 327 بازدید | 34 پست

اصن کاشکی میشد مرد بدون این که مامانم بفهمه

تنها هسته گردو ایران  هستم ،هیچ گردویی هسته نداره و من یکی فقط اولین و آخرین هسته گردو هستم پسسسس این شما و این یگانه هسته گردو ایرااااان 😎😎💙
حراسی از مرگ ندارم فقط از اینکه یه نفرو اون دنیا ببینم میترسم چون خیلی بدی کردم در حقش

ای خدا همین که از کارت ناراحتی تو بخشیده شدی ولی اگه من به جای شما بودم برای خانواده اش جبران می کردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه روش بدی هم انتخاب کرده واسه خودش

واقعا بده؟

خداوندا دستهایم خالی است ودلم غرق در آرزوها -یا به قدرت بیکرانت دستانم راتوانا گردان یا دلم را ازآرزوهای دست نیافتنی خالی کن.
2731
نه چه چیزی بهتر از این اتفاقا من خوشم میاد کسی منو ب یاد مرگ بندازه حداقل کمتر گناه انجام میدم

هیچ وقت از حرف زدن دربارش بدم نمیاد و نمیترسم 

به هر حال مرگ حق 

به قول تتلو: اصن اگه مرگ حقه من میخوام با «تو» بمیرم...

تنها هسته گردو ایران  هستم ،هیچ گردویی هسته نداره و من یکی فقط اولین و آخرین هسته گردو هستم پسسسس این شما و این یگانه هسته گردو ایرااااان 😎😎💙
ای خدا همین که از کارت ناراحتی تو بخشیده شدی ولی اگه من به جای شما بودم برای خانواده اش جبران می کرد ...

عزیزم مادر بزرگمه خیلی باهاش بدرفتاری کردم

هیچ کسم اندازه خودم برای مرگش ناراحت نشد

برای خانوادش چیکار کنم؟

من تنها ارزومه که این چندماه دارم اینکه بمیرم😔

دور ازجون

خداوندا دستهایم خالی است ودلم غرق در آرزوها -یا به قدرت بیکرانت دستانم راتوانا گردان یا دلم را ازآرزوهای دست نیافتنی خالی کن.
2740
عزیزم مادر بزرگمه خیلی باهاش بدرفتاری کردم هیچ کسم اندازه خودم برای مرگش ناراحت نشد برای خانوادش چ ...

میشه یک نمونه بفرمایید شاید این بدی نبوده شاید شما احساس گناه می کنید

2706