2733
2739
عنوان

کیست بارتولن

1568 بازدید | 23 پست

دوستان کسی کیست بارتولن داشته که عمل کرده باشه؟

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   

من الان ۴روزه عمل کردم خیلی درد دارم البته با یاف تا حدودی قابله کنترله ولی لکه بینیم بیشتر شده نسبت به روز اول ،این طبیعیه؟

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بله 

از اقوام 

سخت نیست یادردناک 

یکم مراقبت داره بعدش 

فقط دققققت کن پیش کی میری دکتر چون برمیگرده اگه درست تخلیه نشه 

اول با سرنگ تخلیه می‌کنه اندازه یه بندانگشت شد با عمل درمیاد 

همون روزم مرخصی

یک جمع نکوشیده رسیدند به مقصد یک قوم دویدند و به مقصد نرسیدند
بله  از اقوام  سخت نیست یادردناک  یکم مراقبت داره بعدش  فقط دققققت کن پیش ...

عمل کردم امیدوارم برنگرده البته دکتر گفت این دیگه برنمیگرده چون کامل برداشته و گفت ریسک دوباره دراوردنش به اندازه تموم خانم های دیگه ست

عمل کردم امیدوارم برنگرده البته دکتر گفت این دیگه برنمیگرده چون کامل برداشته و گفت ریسک دوباره دراور ...

ایشالله خوب میشین 

2740
۶ سال پیش تا یک هفته 

شما هم دردت زیاد بود؟ من کشاله رونم خیلی درد میکنه مخصوصا وقت دراز کشیدم و میخوام پا شم 

راستی دیگه در نیومد برای شما؟

ایشالله خوب میشین 

ممنون عزیزم ، دوبار سزارین شدم ولی رو هم رفته اندازه نصف این عمل هم اذیت نشدم 😢

ممنون عزیزم ، دوبار سزارین شدم ولی رو هم رفته اندازه نصف این عمل هم اذیت نشدم 😢

واقعا؟

آخه اصلا سخت نیست شاید موقعیت و اندازه اش فرق داشته مال شما 

اون خانمی که عمل کرده بود قبلش اصلا نه میتونست بشینه نه راحت راه بره وقتی عمل کرد اومد رفت حموم بعدش راه می‌رفت درد آنچنانی هم نداشت 

آناناس و آب آناناس زیاد بخور زود خوب بشی 

واقعا؟ آخه اصلا سخت نیست شاید موقعیت و اندازه اش فرق داشته مال شما  اون خانمی که عمل کرده بود ...

حالا برای من با اینکه خیلی بزرگ شده بود اصلا درد نداشت چون آبسه نکرده بود ولی چون تو بهار یک ماه مسافرت خارج از کشور میخوام برم دکترم گفت اگر اونجا عود کنه اسیرت میکنه برا همین گفت بیا عمل کن که الان اینطوری زمین گیر شدم 😭😭😭 

ممنون از پیشنهادت حتما میخورم 🙏🏻🙏🏻

حالا برای من با اینکه خیلی بزرگ شده بود اصلا درد نداشت چون آبسه نکرده بود ولی چون تو بهار یک ماه مسا ...

خوش بگذره

با آرزوی سلامتی 💐