2737
2734
عنوان

والدین

85 بازدید | 21 پست

من ۲۳ سالمه و مادرم خیلی اختلاف سنی زیادی با من نداره ۴۳/۴۴ سالشه خیلی باهم راحتیم و راجع به همه چیز باهم صحبت میکنیم،جدیدا بعد از گذشت این همه سال زندگی مشترک خیلی غرق رابطه جنسی شده و این رو روانه منه تقریبا من متوجه رابطشون میشم(میشنوم یا یجوری متوجه میشم) و ناخودآگاه میره رو اعصابم تصورش حالمو بد میکنه که انقد به این مسئله بها میدن شاید هر روز 

حتی توی گوشیش هم دیدم فیلمای…میبینه یه بار گفتم انداختم گردن داداشم😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستش بخوای زن و شوهرا توی این سن رابطه شون قوی تر میشه ... و به روزهای اوایل ازدواجشون میرسن چون بچه ها بزرگتر شدن و به آسایش میرسند ولی باید جلوی شما رعایت کنند اما شما هم تجسس نکن توی گوشیشون

من با ۵ نفر از افراد یک قومیت توی این سایت آشنا شدم که آدم های بدی بودند پس از نظر من دیگه اون قومیت همه شون همینجورن همه جا هم میگم.یادتون باشه نماینده ی شهر و قومیتتون هستید.
2728
اول اینک نیازش چکار کنه خب بعدش تجسس شما کار درستی نیست  اگ واقعا باهاش راحتی بعش بگو متوجه می ...

دقیقا نمیدونم چجوری باید بگم اصلا گفتنش کار درستیه؟راحتم باهاش اما تا خالا راجع به خودش حرف نزدم🤦🏻‍♀️😂

2738
دقیقا نمیدونم چجوری باید بگم اصلا گفتنش کار درستیه؟راحتم باهاش اما تا خالا راجع به خودش حرف نزدم🤦🏻 ...

اره بگو مثلا به شوخی هرحور ک متوجه باشه 

بااین وضع ماسک زدنتون الان فهمیدم چطور با کاندوم بچه دار میشید    
2706