2733
2734
عنوان

خشونت شوهرم در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 16405 بازدید | 218 پست
آره سولی شوهرمن که پدرش شکاک سرکارم بعضی خانومارومیبینه که چیکارمیکنن شکش به من زیادمیشه بهش میگم مگه همه مثل همن میگه نه میگم پس چته'منم یه کم شکاکم ازش یه چیزایی هم دیدم ولی زیادرونمیکنم دوستاش عوضین
خداجون به خاطرهمه داده هانداده هات شکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سولی عزیزم چرا فکر کردی که از مردی که دست بزن داره بچه دار شی اخه قربونت برم مردی که دست بزن داره یا مشکل روحی روانی داره یا عوضیه(ببخشید که اینطوری می گم چون واقعیته) در صورت اول باید درمان میشد بعد بچه دار میشدی در صورت دوم هم اصلا نباید بچه دار میشدی چون بچت هم مثل خودت با یک پدر... معلوم نیست چه اینده ای در انتظارشه
خداوندا سلامتی بچه های گلم و عشقم را خواهانم
قند عسل کوچولو یه طوری صحبت میکنی انگار هیچ کدوم از این خانم ها شاغل نیستن! تازه خیلی بی منت و بی ادعا هم کار میکنیم،تازه مثل مردها فکر نمیکنیم کوه کندیم و میاییم خونه دیگه باید بیفتیم یکی بهمون سرویس بده
میگن کسی رو که خوابه میشه بیدار کرد ولی اونی رو که خودش رو به خواب زده نه! واقعا امکان نداره اینقدر با یه نَفَر صحبت کنی و باز هم نفهمه! من به همسرم میگفتم سعی کن شرایط من رو درک کنی، گذشته از اینکه نباید خیلی گیر بدی، بعضی أوقات باید بی حوصلگی و بد خلقی ام رو به حساب هورمون های بارداری بزاری، برمیگشت میگفت تو میخوای از شرایطت سوءاستفاده کنی! 😳
ای بابا زهره همون نری بهتره! کار بیرون و کار خونه و بچه و همه چی میفته سر خودت و متاسفانه در بهترین حالت هم طرف مثل همسر من عادت میکنه به اینکه یه درآمدی هم از طرف تو باشه و وقتی نیست، مثلا مثل من که به خاطر بچه مرخصی هستم، یا یه طوری برخورد میکنه که احساس کنی سرباری و یا هی پیگیر میشه که بچه رو یه کاری کن و برگرد سر کارت که یه مدتم من بمونم خونه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ببین بستگی به زن داره البته، من خیلی فایده ای ندیدم، فقط بار اضافی، شاید برای تو بهتر باشه من از این اصرارش برای اینکه برگردم سرکار که اون بمونه خونه ناراحتم تازه زهره درآمدت حتما از همسرت کمتر خواهد بود و ممکنه توی بحث و دعوا مثلا مثل همسر من بیاد سوئیچ ماشین رو از توی دستت بکشه بیرون که هر وقت خودت تونستی بخری سوار شو!!!!! ولی وقتی کار نکنی دیگه از اول عادت میکنه به اینکه همه اینها وظیفشه!
برای من اشتغال یه سری محاسن داشته که نمیشه نادیده گرفت، همسرم میدونه که برعکس اون چیزی که توی خونه شون یاد گرفته، من بدون اون هم میتونم از پس خودم بر بیام و با اینکه خیلی هارت و. پورت میکنه ولی در نهایت گاهی از این استقلال من میترسه این قضیه در مورد خونواده اش هم صدق میکنه در ضمن وقتی شاغلی ناخودآگاه اعتماد به نفس بیشتری داری و البته موقعیت اجتماعی رو هم ندیده نگیر اینها رو گفتم که بدونی معایب خیلی داره ولی محاسن هم داره طبیعتا
2706