2733
2739

من باردارم ماه اول هستم وقتی میشینم کمرم دردمیکنه طوری ک همش باید درازبکشم وقتیم زیادسرپاوایمیسم کمرم دردمیگیره این طبیعی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره منم همینم، زیاد وایستم یا بشینم اذیتم 

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞
2728
2738

من سه ماهه اقدام کردم ب بارداری تواین ۳ماه همش عقب انداختم این ماهم هنوز نشدم ۱۰روزه گذشته چن روز پیش بی بی چک انداختم منفی بود ولی زیرشکمم‌ سمت راس درد میکنه درد پهلووسوزش معده دارم ببخشیدشورتمم خیس میشه بنظرتون از چیه شمااینجوری بودید هرکی میتونه راهنماییم کنه دوستان خیلی میترسم باردار نشم

حتی واس غذاخوردنم نمیتونم ۵ دیقه بشینم

پس خیلی از من بدتری🥺 به شوهرت بگو با روغن کنجد کمرتو ماساژبده 

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞
ببین عزیزم من اولین علایمم خستگی وسینه دردبود من ی سال اقدام بودم شما دکتررفتین؟واس عقب انداختم خب ب ...

ببخشیدمن ماه پیش تمامه آزمایش پرولاکتینوپاپ اسمیروسونوگرافی رحم رفتم هیچ مشکلی نداشتم گفتن یکم اضافه وزن ک بم قرص متفورمین دادن الان همینجوری موندم