2733
2739
عنوان

واقعا همفکری میخوام

58 بازدید | 4 پست

دخترم چهارسالشه یک ماه درگیر سرماخوردگی آنفولانزا سینوزیت بودیم چهار مدل آنتی بیوتیک خورد بماند که تب داشت و سردرد داشت پول درد داشت و البته سرفه که همه ی اینا خوب شد من م خوشحال که بچه ام حالش خوب دیگه تا روز دوشنبه که باز یهو بدون هیچ علایمی تب کرد بردم دکتر باز آزمایش نوشت عفونت خون داشت البته بستری نکرد دکتر سفکسیم ۱۰۰داد گفت اگه تب نیاد پایین تا دو روز بیار برای بستری که خداروشکر تب قطع شد الآنم شش روز بهش سفکسیم دادم تموم شده دکتر آزمایش مجدد نوشت که بعد تموم شدن دارو آزمایش بده بیار پیشم 

حالا با این شرایط که الان بهتره باز آزمایش ببرم بدم ؟؟؟؟؟باز برم پیش دکتر؟؟؟؟؟

و اینکه بعد از اینهمه چهار سری خوردن آنتی بیوتیک بدنش ضعیف شده یه وقتایی میگه پام درد می‌کنه نظر مادر چیه لطفاً کمک کنید ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتماً آزمایش ببر و تحت نظر باشه

در مورد پا درد و ضعیف شدنش هم با دکتر مشورت کن لازم شد تقویتی چیزی بنویسه , لطفاً سرخود مکمل بهش نده

الهی همیشه در صحت و عافیت باشید

مامان خانم مهندس و آقای دکتر هستم.عاشق خدا,طبیعت,موسیقی,شعر و ادبیات ام  
2728
دمنوش چی بهش بدم خودم آویشن پونه پنیرک دم میکنم بهش میدم

بنفشه وآویشن وپونه وبابونه همینا عالیه آبمیوه طبیعی 

عزیرانیکه مشکل ناباروری وازدواج دارن درخاست بدین کمکتون میکنم دعام میکنید حتما 🥰