2733
2739
عنوان

دوستان ساکن بندرعباس و قشم

122 بازدید | 15 پست

سلام بچه ها، به امید خدا بعد چهار سال تصمیم گرفتیم که یه مسافرت چند روزه بریم جنوب. هوا الان چجوریه اونجاها؟ از لحاظ باد و طوفان چطور؟ برای شبها لباس گرم برای پسرم بردارم یا اوکیه هنوز؟

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️
اوکیه لباس گرم نمیخواد گلم

ممنونم عزیزم.باد یا طوفان نیست؟ میشه رفت قشم؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لباس گرم نمیخواد ماهنوز تو خونه کولر روشنه 

لا حول ولا قوه الا بالله دخترم  به دستان پرمهر خدا سپردمت همیشه سالم و سرحال باشی عشق زندگیم دوستت دارم تعجیل در فرج آقا امام زمان یه صلوات بفرستین ان شاالله آقا برامون دعا کنن 
2728
2738
چه خوب

ان شالله بهتون خوش بگذره 

لا حول ولا قوه الا بالله دخترم  به دستان پرمهر خدا سپردمت همیشه سالم و سرحال باشی عشق زندگیم دوستت دارم تعجیل در فرج آقا امام زمان یه صلوات بفرستین ان شاالله آقا برامون دعا کنن 
سلام شرمنده سوالم بی ربطه ی جا خوندم گفته بودید مگس پران جشم داشتید قبلا چه نوع لیزری انجام دادید ...

سلام عزیزم ، بله این مسئله ممکنه به خاطر مشکل شبکیه باشه، رفتم پیش فوق تخصص شبکیه و شبکیه چشمم رو لیزر کرد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوتا چشمتون مگس پران داشت؟ مال من دوتا چشممه

بله هر دو داشتن، یکی شدیدتر، حتما برو پیش چشم پزشک بگو با قطره شبکیه چشمت رو معاینه کنه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706