2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ارع اونم هس الان داییع من درامد میلیاردی دارع و زنش خانع دارع ،زنش مخورع مخوابع ،بدون داییم مسافرت م ...

شماره دعانویسش لطفاااا🥺🤌

گلومون مونده زیر چاقوی کند روزگار....نه میبره نه ول میکنه!!!!! بیشعوری اگه درد داشت بازم یه عده ای مسکن میخوردن به کارشون ادامه میدادن......... هر چی رو که گفتیم خدا نصیب نکنه فول اچ دی نظاره گرش بودیم!!!
2738

به نماز اینا نیست یک خواهر دارم ۴۲ سالشه خزیده کنج خونه هنوزم نذر و دعا و نماز میکنه و هیچی به هیچی. ولی من که ۲۶ سالم شد زنگ خطر برام بصدا دراومد بااینکه کارمند دولتي بودم ولی چون زیبا نبودم هرکی میومد بیکار و علاف و ... به هوای حقوق من که منم رد میکردم.

آخرش ۲۷سالم بود از یکی خوشم اومد خودم تلاش کردم و رفتم جلو و ازش خواستگاری کردم غيرمستقيم. الانم یک پسر دارم.

لطفا سوال نکنید. بله پروفایل خودمم  تو ارایشگاه ازم عکس گرفتن.
با تلاش دیدم ولی نع با دعا:/ خب خدتون حسابکنید ینفر بچگی درس خوندع شاغل شدع تحصیل کردع هس را ...

من  چند مورد دیدم فقط خوردن وخوابیدن تادیپلم بیشتر نخوندن  پولدار حتی رییس بانک برا درس نخونده رفته مامانشون خیلی دعا میکنه هرچی میخواد انقدر دعا میکنه حتی اگه طول بکشه هم اتفاق میفته .

به نماز اینا نیست یک خواهر دارم ۴۲ سالشه خزیده کنج خونه هنوزم نذر و دعا و نماز میکنه و هیچی به هیچی. ...

پس تو بیو زدی فرزند دختر😐

گلومون مونده زیر چاقوی کند روزگار....نه میبره نه ول میکنه!!!!! بیشعوری اگه درد داشت بازم یه عده ای مسکن میخوردن به کارشون ادامه میدادن......... هر چی رو که گفتیم خدا نصیب نکنه فول اچ دی نظاره گرش بودیم!!!
من  چند مورد دیدم فقط خوردن وخوابیدن تادیپلم بیشتر نخوندن  پولدار حتی رییس بانک برا درس نخ ...

اون یکی کامنتمم درمورد زنداییم ببین نپص:/

تا آخر عمر تو یادمونی دختر!💜مریم میرزاخانی💜
نداشتع🤣

به جان مولوی دارع🤣

2706