2737
2739
عنوان

تاخیر کلامی پسر دو سال و 8 ماهم

693 بازدید | 44 پست

سلام پسرم دو سال و هشت ماهشه ولی تعداد کلماتش خیلی زیاد نیست ولی جدیدن یاد گفته دو سه تا فعلو میگه میشینم. میخورم. امد. اونروز میگفت بابا آمد بصورت واضح البته کلماتو بیان مبکنه اعدادو قشنگ میشماره و از لحاظ درک  معنی کلمات و ارتباط مشکلی نداره کسی هست تجربه داشته باشه... بنظرتون تا سه سالگی کاملن ب حرف میاد. مامان. بابا. اسم کوچیک خودمو. بیرون. در زدن. نیفتی وسیب آب. شیشه شیر. چشم گوش کلن اعضای بدنشو میگه ولی جمله ای نمیگه جمله تارگیا با فعل آمد میگه بابا امد. م میشینم

نویه تایپک الان فکرکنم گفتاردرمان بودیکنفرراهنمایی کرده بودمیخوای ازایشان بپرس

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آره ولی کلن دیر دندون دراورد ب نسبت دیر راه رفت کاراشو دیر انجام میده کلن دیرم چهار دست و پا رفت 😢

میگن تلوزیون تاخیر کلامی میاره 

حالا که خنده هامون از ته دل نیست غم هامون هم از ته دل نباشه...تیکر تولد پسرمه باردار نیستم 
آره ولی کلن دیر دندون دراورد ب نسبت دیر راه رفت کاراشو دیر انجام میده کلن دیرم چهار دست و پا رفت 😢

کی چهار دست و‌پا رفت؟؟

حالا که خنده هامون از ته دل نیست غم هامون هم از ته دل نباشه...تیکر تولد پسرمه باردار نیستم 
2738
کی چهار دست و‌پا رفت؟؟

باور کن دقیق یادم نیست ولی یادمه بچه های دوستام همسنش بودن قشنگ میرفتن 5 تا دندونم داشتن این 11 ماهگی دندون دراورد و دیرم چهار دست و پا رفت یادمه اونموقع خیلی نگرانش بودم دستمو پشت کف پاهاش فشار میدادم بلکه یاد بگیره بره خخخ

اره شنیدم ولی بچم کلافه میشه دیگه از بس تنهاس تو خونه جایی. نداریم بریم توی شهر غریبیم فکر کنم بخاطر ...

بابا هیچ مشکلی نیست،بچه منم تازه سه سالگی حرف زدنش خوب شد،قبلش بیشتر کلمه می‌گفت و جمله های دو کلمه ای مثل بابا اومد

بابا هیچ مشکلی نیست،بچه منم تازه سه سالگی حرف زدنش خوب شد،قبلش بیشتر کلمه می‌گفت و جمله های دو کلمه ...

واقعن راس میگی؟ ببخشی شما بهش تخم کفتر دادین؟ بعدش شما گفتار درمانی یا کاری نکردین ک یهویی کامل ب حرف بیاد

باور کن دقیق یادم نیست ولی یادمه بچه های دوستام همسنش بودن قشنگ میرفتن 5 تا دندونم داشتن این 11 ماهگ ...

دندون که هر چیدیرتر بهتر چون ایپجوری کمتر پوسیده میشه بخاطر شیر 

دندون که هر چیدیرتر بهتر چون ایپجوری کمتر پوسیده میشه بخاطر شیر 

اره الان خداروشکر دندوناش خوبه ولی این حرف زدنش خیلی ناراحتم میکنه ک خوب  و کامل حرف نمیزنه تروخدا دعا کنین واسم هرچ زودتر حرف بزنه نگرانیم کم شه بخدا کلن مغزم درگیرشه

2706