2737
2734
عنوان

اسکرین چت+بهش گفتم دوست دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1339 بازدید | 64 پست
ینی تا بهشون پا نمیدی مث سگ دنبالتن. فقط کافیه یه ذره ارزش بدی. کاااامل قضیه برعکس میشه

فقط فعلا مث قبل برخورد کن. بزار ت دلش بگه اینکه ک گفت دوسم داره پس چرا هنو مث قبله چرا هنو رسمیه هنو سرده؟ 

ینی تا بهشون پا نمیدی مث سگ دنبالتن. فقط کافیه یه ذره ارزش بدی. کاااامل قضیه برعکس میشه

منم شوهرم مثل چی دنبالم بود بعد جلسات آشنایی که باهاش راه اومدم برا یچند مدت رفت شهر صبحش نیومد برا خداحافظی‌!!!قضیه برا سال ۹۲هست‌ولی هنوز بهش میگم ..میگه خجالت می‌کشیدم بیام

همچون تولد کودکی در هواپیمای در حال سقوط، ما در پایان آغاز شدیم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگ پاک کنی یعنی حرفتو پس گرفتی 

اگرم ک بزاری بمونه یعنی هستی رو حرفتو شهامت گفتنشو داشتی و با جواب ندادن اون سست نشدی 

حالا انتخاب با خودته:)

بنظرم پاک نکن ولی دیگه حرفی از دوست داشتن نزن یجوری مبهم باهاش رفتار کن ک بیشتر دنبال دوست داشتن توی رفتارت بگرده و بیشتر دنبالت بیاد ولیی دیگه هیچ وقتتتتتتتتت بهش نگو دوست دارم چون این آدم ثابت کرد لیاقتشو نداره 

حالا گیریم فرض بر محال میزاریم ک دستش بند بوده باشه همون لحظه یه منم دوست دارم وقتی رو از کسی نمیگیره یا میتونست بگه کار دارم میام حرف مبزنیم یا چن دیقه بعد جواب میداد .نمیدونم ولی بنظرم خیلی چیزا واست روشن شد البته اگ بتونی منطقی ب قضیه نگاه کنیو خودتو گول نزنی .منطقی فکرکن🖤

ایمَه وَ جَهَنِم ترسِنِن چَمان ایرَه بِهِشتَه..!😹🚶‍♀️
در کل تو این اسکرین شات اون سرد برخورد کرده اولش که معذرت خواهی کردی جواب خاصی نداده بعدم گفتی دوست ...

اره کلا سرده...حتی ابراز علاقشم سرده. خیلی خیلی موقعیتش خوبه. با اینکه سنی ندارم ولی تحت فشار خانوادم میگن از دستس نده😑

2731
فقط فعلا مث قبل برخورد کن. بزار ت دلش بگه اینکه ک گفت دوسم داره پس چرا هنو مث قبله چرا هنو رسمیه هنو ...

حله... حالا شام نخوردم. مامانم گیر داده میگه فردا میخوام بهش زنگ بزنم بگم جوابمون منفیه😐

2738
اره کلا سرده...حتی ابراز علاقشم سرده. خیلی خیلی موقعیتش خوبه. با اینکه سنی ندارم ولی تحت فشار خانواد ...

دیگه خودت باید تصمیم بگیری ببینی چی بهتره. 

طبق تعریفی که از فرد گشوده ذهن و فمنیست شده من خودم رو یک فرد گشوده ذهن و فمنیست می دونم که احترام و ارزش زیادی برای افراد روشن فکر قائلم. 🌿 اپن ماید یا گشوده ذهن یعنی فردی که به ایده های جدید و دانش و دیدگاه های افراد بدون پیش فرض های ذهنی ارتباط برقرار می کنه. 🌿 اینتلکچوال یا روشن فکر هم به فرد متفکر و اندیشمندی گفته می شه که دارای تحصیلات علمی هست و با استفاده از عقل گرایی و داشتن دغدغه های انسانی، اجتماعی، فرهنگی و غیره به تحقیق و تولید ایده می پردازه. 🌿 فمنیست هم فردی که باور داره جوامع دیدگاه مردان رو در اولویت قرار دادن و بیان می کنه که زن و مرد می تونن حقوق دیدگاهی و جنسیتی برابری با هم داشته باشن. 🌿
حله... حالا شام نخوردم. مامانم گیر داده میگه فردا میخوام بهش زنگ بزنم بگم جوابمون منفیه😐

😂😂😂😂😂فکرمیکنه بخاطر اونه😂ما مامانا اینجوریم دیگه🥴شبی پسرمنم شام نخورد گفت گشنه نیستم. میدونستم بیداره هعی به باباش میگفتم بچم گشنه خوابید اصلا غذابهم نمیچسبه. یه وقت مریض نشه خیلی نگرانشم. دیدم پاشد اومد یه کم غذا خورد رفت😐😂

2706