2737
2734
عنوان

از پشت کنکوری بودن خسته شدم

528 بازدید | 11 پست

سلام دوستان من به تازگی عضو این سایت شدم ومیخوام از شما راهنمایی بگیرم

من حدود سه ساله که پشت کنکوریم و تو این مدت درس هم نخوندم وفقط امروزوفردا کردم واینکه با این تنبلی ۳ سال از عمرم رو بیهوده گذراندم و بیشتر غصه اینو میخورم منکه از بقیه همکلاسیام زرنگتر بودم چرا دانشگاه نمیرم و استعدادم رو هدر میدم 😔😔😔😔😔برای همین میخوام یه تحولی در زندگیم بدم و برا کنکور زبان بخونم وبرم دانشگاه یکم از یکنواختی دربیام و بعد از اون کنکور تجربی بدم نظرتون چیه ؟ممنون میشم راهنماییم کنین🙏🙏🙏🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا عمرت رو داری با پشت کنکور بودن هدر میدی

البته که هدر دادی

من جات باشم همین بهمن ماه بدون کنکورم شده میرم دانشگاه و در کنارش شروع کن همون زبانت رو عالی بخون و یه مدرکی بگیر

قشنگترین آرزوم: رفتن به امریکا🇺🇸✈️یه صلوات واسه رفتنم میفرستی؟
2731

من بدبخت ۱۲ امی که مث توم البته من از استرس عقب موندگیم نمیدونم دارم چیکار میکنم هی بدتر هقب میوفتم هیچی بارم نیس امتحانای ترم اول کنکور مدرسم نرفتم خونه بودم واقعا نمیدونم چیکار کنم جای من بودی با این تجربت چیکار میکردی تا الانم ....مینوشتم بعدشم استرس نزاش بخابم

اگه هدفی خاصی داری واسه قبولی تودانشگاه عمرت هدرنرفته وبشین تلاشتوکن اگه هددفی نداری کلی دانشگاه بدون کنکور هست هرچند بنظرمن اینم اتلاف وقت وعمره ۴سال دیگه عمرتوبزاری یه درس بخونی بدون علاقه صرفا مدرک بگیر

. 🌻🌻💚

[QUOTE=262129662]والا عمرت رو داری با پشت کنکور بودن هدر میدی البته که هدر دادی من جات باشم همین بهمن ماه ...[/QUOTEبله ولی آخه زبانم خوبه براهمین میخوام توسراسری زبان بخونم .

ممنونم دوست عزیز به خاطر راهنمایی

2738
من بدبخت ۱۲ امی که مث توم البته من از استرس عقب موندگیم نمیدونم دارم چیکار میکنم هی بدتر هقب میوفتم ...

از الان تا دی ماه

یک ماه و نیم وقت داری

شروع کن کتابای شب امتحان حیلی سبز رو بگیر‌و روزی‌دو سه تا نمونه سوال از هر درسش حل کن

کتاب درسیتم حتما بزنامه ریزی کن بخونی

تایم اضافتم تست بزن

قشنگترین آرزوم: رفتن به امریکا🇺🇸✈️یه صلوات واسه رفتنم میفرستی؟
من بدبخت ۱۲ امی که مث توم البته من از استرس عقب موندگیم نمیدونم دارم چیکار میکنم هی بدتر هقب میوفتم ...

کاملا شرایط تو رو درک میکنم چونکه منم مثل تو بودم ،به نظر من چونکه این سال حجم درسا خیلی زیاده و فرصت نمیشه سعی کن دروس تشریحی روخوب  بخونی چونکه نهایی این سال مهمه و دوم اینکه ۲تا درس اختصاصی مهم رو انتخاب کن( زیست وشیمی)و فقط اینارو برا کنکور بخون اگه من جات بودم اینکارارو میکردم

اگه هدفی خاصی داری واسه قبولی تودانشگاه عمرت هدرنرفته وبشین تلاشتوکن اگه هددفی نداری کلی دانشگاه بدو ...

راستش دلم میخواد برم یه رشتع خوب بخونم ولی احساس میکنم اگه از حالا بشینم بخونم دیگه دیرم شده از یه طرفیم از یکنواختی خسته شدم