2733
2739

ما يه اشنايي داريم 

انقدر خوشگله كه همه جذبش ميشن 

چشماي رنگي و فقط بينيش عمله 

اندام ورزشكاري 

هرچي ميپوشه بهش مياد 

هربار ميبينمش ميگم خدا چه با حوصله نقاشيش كرده 

وضع مالي هم خوب 

ازدواج كرد شوهرشم عالي ي ي چهره و قد اندام وضع مالي توپ 

يعني خداروشكر هيچي كم ندارن 

من همش فكر ميكنم بخاطر زيباييشه انقدر موفقه همه حا🫠

غمگین نرین لحظه زندگیم  اونجایی بود که به کسی گفتم خداحافظ که دلم میخواست تمام عمرم کنارش زندگی کنم😊.                                                                             من انقدر براي زندگيمون جنگيدم كه فرصت نشد باهات زندگي كنم …………………رويا ١٢٠سابقم (سال ٩٨)كاربريمو از دست دادم 😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم قبلا مثه شما فک میکردم ولی بخدا آرامش و امنیت اعتماد خیلی مهمه یکی از اقوام با وضع زندگی توپ و زن خوشگل که همه  فک میکردیم بی اجازش آب نمیخوره ،انگار داره خیانت میکنه هیییی

پدر یادم نمیره مهربونیت  ❤ پدر یادم‌ نمیره هم‌زبونیت❤ 
2738

برای این که برعکسه ماشالله قشنگه شرایط مالی هم عالی اما تو چشمن بعد این همه مدت نامزد کرد پسره این همه مدت میخاست می‌رفته میومده نزدیک10سال پسره فوت کرد چقدر تو این مدت نامزدی همه بهشون حرف زدن و روشون حرف درست کردن 4ماه بیشتر نامزد نبودن بحث ازدواج میشه میگن نمیخاد شوهر کنی خودشم میگه اینا میخواستم شوهر کنم که اینجوری شد☹️

گاهی وقت ها دادن شانس دوباره به آدم ها مثل دادن یک گلوله اضافه است چون باشلیک اول نتونستن تو رو از پا دربیارن:).🙂

زیباترین شخص خونوادمون فوق تخصص پوست و موه هم خوشکله هم پولداره هم مررررض خخخ

قد170وزن هدف۶۸کیلو وزن اولیه۸۴کیلو بعداز دوهفته فعلا۸۲کیلو من میتونم😎😎 قراره هرماه بعداز وزن کشی وزن جدیدم رو ثبت کنم  شمایی ک امضامو میبینی اگر نکته ای داری ب درد لاغری بخوره مرسی میشم برام بگی