2733
2734

از کجا بفهمیم ی پسر بهمون علاقه منده،پسره بهم نگا میکنه چنددفعه خندیده بهم حس میکنم یجورایی منو ک میبینه واسع اینکه من نفهمم خودشو میزنه ب اون راه چون مغروره زیاد مغروره جلو بیا نیست چون ترس داره ک من جوابم منفی باشه اینو قشنگ حس میکنم،ولی باز ته دلم مطمئن نیستم ک منو بخواد ،از کجا بفهمم ،،،،بچها گوشی دسته آبجیمه لطفا خواهرانه کمک کنید ممنون 🌸😘🌷

اگر مردی به کسی علاقه داشته باشه سریع پا پیش میزاره 

خدایا شکر گزارتم که حاجتمو دادی دوستان عزیزم با دعای خیر شماحضرت عباس و امام حسین حاجتمو دادن انشالله همتون حاجت روا بشید خدایاااااا ممنونتم  اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم          "أَمیرِی حُسَیْنٌ وَ نِعْمَ الاَْمیرُ"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هر خندیدن پسر رو به حساب علاقه نذارین که.پسرا ۹۰درصدشون تکلیفشون با خودشون مشخص نیست

میدونی خندیدن دوطرفه بوده یعنی اون چیزی نبود بخنده ب خنده ی من ک با کسی بودم خندید

2738
علاقه داره مطمینم فقط میترسه،چون بعضی رفتاراش تابلوعه

از چی میترسه؟

خدایا شکر گزارتم که حاجتمو دادی دوستان عزیزم با دعای خیر شماحضرت عباس و امام حسین حاجتمو دادن انشالله همتون حاجت روا بشید خدایاااااا ممنونتم  اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم          "أَمیرِی حُسَیْنٌ وَ نِعْمَ الاَْمیرُ"
2706