2733
2734
عنوان

کسی تاحالا کتاب آموزشی فا***ل خریده که الان نخوادش؟

| مشاهده متن کامل بحث + 213 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا اینجارو نگاه کن نظرت عوض میشه. کلا زندگیت تغییر می کنه. اولش یکم سردرگم میشی ولی حالا شما چون ر ...

من به خیلی از مسائل ترکیبی آگاهم

مثلا

بیشتر علت ناکامی ها توی استخاره خود درون ادما میفته

نه طلسم و دعایی که بقیه میگن

انرژیت شر نیست انرژی ای که داری مثبته ولی یه چیز رازآلود پشتشه.. یه مقاومت شدیده.. یعنی یک جنبه ای ...

ن عزیز بهت مژده میدم من انرژی منفی م و دارم سعی میکنم خنثی بشم . هیچ رازی ندارم . دانایی ک دیگ تعریف الکیه باز ممنون

2731
ن عزیز بهت مژده میدم من انرژی منفی م و دارم سعی میکنم خنثی بشم . هیچ رازی ندارم . دانایی ک دیگ تعریف ...

انرژی منفی رو همه دارن

ولی تو انرژی شر نداری

پنهان کاری داری

2738
من به خیلی از مسائل ترکیبی آگاهم مثلا بیشتر علت ناکامی ها توی استخاره خود درون ادما میفته نه طلسم ...

من منظورم طلسم روانی بود. 

مثلا هشت سال پیش استخاره بهم گفتن این عالیه‌ عجب مزرعه و زراعتی که همه نوع ثمر دارد عایداتش فرد فرد است. اما خب کلا نشد که بشه. دیگه چه فایده ای داره؟ 

اما الان می دونم طلسم روانی داشتم اون علتش بوده

اگر می خواهید اسرار جهان را کشف و پیدا کنید، از منظر انرژی و فرکانس و ارتعاش فکر کنید.تسلا
بدخواه نیستم کلا  پنهان کاری ندارم همه بهم میگن واقعا هیچی ندارم

ببین در کل

انرژی شر زاییده ی گناه های شدیده

مثل حسادت های شدید

تو درونت کلا پاکه

انرژیت وقتی میگم پاکه یعنی از لحاظ انسانیت پاکی البته انسان کاملا معصوم هم که پیدا نمیشه

ولی یه حالتی از دانایی رو واقعا داری حکیمی

و این پنهان کاریت جنبه ی مثبت داره نه جنبه ی منفی. میتونه انرژی درونگرایی باشه در کل چیز بدی نیست

من منظورم طلسم روانی بود.  مثلا هشت سال پیش استخاره بهم گفتن این عالیه‌ عجب مزرعه و زراعتی که ...

دقیقا طلسم های روانی ای که میگی هستند و وجود دارند

و واقعا هم مانع میشن

2706