2733
2734

من هم توو بارداریم دندون درد شدید گرفتم،شب از دردش از خواب بیدار شدم.خیلی هم حساسم رو قرص خوردن.همون شب زرد چوبه و نمک زدم پاش،سیر گذاشتم روش،شیر زردچوبه توو دهنم چرخوندم ،اب نمک چرخوندم هرکاری به ذهنم رسید انجام دادم دیگه خداروشکر خوب شد و گوش شیطون کر دسگه نگرفته

خدایا من به بخشندگی‌ات ایمان دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هم توو بارداریم دندون درد شدید گرفتم،شب از دردش از خواب بیدار شدم.خیلی هم حساسم رو قرص خوردن.همون ...

وای عزیزم منم دارم میمیرم قرص هم نخوردم دیگ کلافم کرده دندون عقلمه خراب شده 

منم همین کارو میکنم خداکنع خوب بشه اینقد حالت تهوع و معده درد و اینا دارم ک دیگ واقعا حوصله دندون درد رو ندارم 

نمیشه کشیدش دیگ درسته؟

2731
وای عزیزم منم دارم میمیرم قرص هم نخوردم دیگ کلافم کرده دندون عقلمه خراب شده  منم همین کارو میک ...

نه نمی‌شه.توو شرایط خاص توو سه ماه دوم می‌شه یه سری کارای دندون پزشکی رو انجام داد.همه‌ی کارهایی رو که گفتم انجام بده.اب و شیر که می‌خوای توو دهنت بچرخونی ولرم باشه درد رو اروم هم می‌کنه.برای صلوات می‌فرستم دردش ولت کنه

خدایا من به بخشندگی‌ات ایمان دارم
نه نمی‌شه.توو شرایط خاص توو سه ماه دوم می‌شه یه سری کارای دندون پزشکی رو انجام داد.همه‌ی کارهایی رو ...

آها عزیزم مرسی بابت راهنماییت 

عزیزدلم بابت صلواتت مرسی انشالله ب هرچه میخوای برسی مهربون