2737
2739

سلام خوشگل خانوما.امیدوارم حالتون خوب باشه.

ازتون کمک میخام.

اگه شمام با نذر یا ختم تونستین صاحب خونه بشین ،میشه بمنم بگین؟ یدفه شدید به دلم افتاده خونه دار میشیم.احساس میکنم باید ختمی بردارم یا نذر کنم‌.

اگه خودتون یا آشناهاتون با نذر یا ختمی خونه دار شدن بهم بگین منم انجام بدم ان شاالله صاحب خونه بشیم خیلی زندگیم سخت میگذره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اتفاقا دیشب از یه خانم مومن شنیدم بهم گفت چله بردار مثلا چله سوره یاسین یا زیارت عاشورا یا حدیث کسا. من گفتم سوره ياسين رو دوست دارم گفت مهم هست که روزی چله ات رو شروع کنی. دوشنبه و پنج شنبه روز خوبی هست. من تصمیم گرفتم دوشنبه یعنی پس فردا شروع کنم برای چله سوره یاسین. منم شدیدا به دلم  اقتاده باید به زودی خونه دار بشیم. میخای با هم شروع کنیم؟ 

لینک حذف تاپیک https://www.ninisite.com/discussion/topic/9957916/%d9%84%db%8c%d9%86%da%a9-%d8%ad%d8%b0%d9%81-%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%88-%d9%be%d8%b3%d8%aa-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%af%d8%b1%d8%ae%d9%88%d8%a7%d8%b3%d8%aa%db%8c
2728