2733
2734

ی هفته س اومدم خونه بابام بعد پسرم هفت ماهشه دیشب جعبه دستمال کاغذی دادم دستش زد به استخوان گوشه چشمش.. الان کبود شده الان تصویری زنگ زد دیدش قهر کرد باهام 😑گفت چیزی بشه من می‌دونم و تو ...گفت اون چشمش حتما الان دیگه نمی‌بینه و اینا....گفت تو میری حرف میزنی اون یادت رفته اینطور شده 😑چی بگم بهش

وزن فعلی ۶۴___وزن هدف ۵۵___امضای قدیمی ☺️(آرزوی فعلیم دیدن بیبی چک مثبت🤰🥺مطمئنم خدا باز مثل همیشه منو به این آرزوم هم می‌رسونه😍❤️۱۴۰۰/۶/۱۳بیبی چک مثبت شد خدایا شکرت😭😭❤️❤️❤️🤲🏻🤲🏻🤲🏻)

پیام دادم بش میگه دیگه کجاشو داغون کردین😒😑

وزن فعلی ۶۴___وزن هدف ۵۵___امضای قدیمی ☺️(آرزوی فعلیم دیدن بیبی چک مثبت🤰🥺مطمئنم خدا باز مثل همیشه منو به این آرزوم هم می‌رسونه😍❤️۱۴۰۰/۶/۱۳بیبی چک مثبت شد خدایا شکرت😭😭❤️❤️❤️🤲🏻🤲🏻🤲🏻)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همشون همینن

منم شوهرم نمیزاشت و نمیزاره جایی برم در حد کم میرم فقط😑

آقا منو نترکونید دیگه سیم کارت نداریم توخونه میشه لطفا واسم صلوات بفرسین 🏡خونه داربشم  بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ. کاربری دست دو نفره😎هر دو نفرشم خودمم😝 ❤️ماشاالله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم❤️
2728

من حساسم

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
2740

اشكال نداره خوب ميشه

منم رفتم شهرستان خونه مامانم بچه خورد پايه مبل

چشش كبود شد

شوهرم ميخواس بياد دنبالم تو راه گفتم بهش

يه كم چرت و پرت گفت ولي اهميت ندادم

بيخيال بچه همينجوري بزرگ ميشه

این فک کنم با خانواده شما مشکل داره کلا  خب بچه باید بخوره زمین خودشو زخمی کنه  تا بزرگ ب ...

نه هیچ مشکلی ندارع باهاشون