2733
2739

توصیه و خواهش خواهرانه دارم

که باهاشون متقابلا وارد بحث و توهین نشید

فقط گزارش بزنید

چون این افراد از دو حالت خارج نیستن:

یا توی فرهنگ پایینی رشد کردن و بزرگ شدن

یا قصد آزار و حرص دادن خانما رو دارن و از این کار لذت می‌برن

که در هر دو صورت بهترین راه همون گزارش زدنه

طرف اومده میگه که 31 سالشه و دختر بالای 22 سال رو ترشیده می‌دونه، بعد که بهش میگن "با این حساب خودتم پیرپسر حساب میشی" بهش برمیخوره! این آدم اگه قصدش آزار هم نباشه اونقدر تحلیل نداره که حرف شما رو بفهمه، پس بحث نکنید عزیزای دلم!

نوشته دختره ازم عکس لختی خواست و من ندادم، خدایی کدوم دختری توی دوره آشنایی از پسر عکس لختی میخواد؟ چند درصد محتمله این حرف؟

گزارش بزنید بره این آدما رو

بوس بهتون 💕

هرقدر انسان شریف‌تر، نجیب‌تر و حساس‌تر باشد، از جنایت دیگران بیشتر رنج می‌برد، و این دو علت دارد: یکی این‌که خود را مستحق خیانت نمی‌بیند، و دیگر این‌که منتظر نیست سایرین با او عملی کنند که خود او با سایرین نکرده‌است. (سه تفنگدار، الکساندر دوما)

یکی توی تاپیک دیگه کلی توهین کرد بعد برگشته میگه چرا به مردا توهین کردی چرا چون یه ریپلای زدم گفتم مردای مزاحم میاد اینجا😑

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

😐

..من یه بدنسازم💪یه بدنساز حرفه ای🙂خوش اندامی و هیکلم اولویت منه💪عاشق عضلم 💪🙂 باافتخار و عشق طرفدار تتلو ام🖤 (نظرتون محترم ولی بمونه  برا خودتون) نوازنده گیتار هستم🎶عاشق سازمم🖤   hasti
2738

درسته

تو جامعه ما خیلی انسانهای مریضی وجود داره ، ولی دقیقا همه مثل هم نیستن

بعضیا هم با ادبیات و شان مردونه همه رو راهنمایی میکنن و حرف میزنن 

خدا آدم های خوب رو برای همه حفظ کنه 

تا جایی که میتونیم بهم حس خوب و انرژی مثبت بدیم و از کنار هم بودن لذت ببریم
کلن با تو مشکل دارن

😂🤦🏻‍♀️

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف

اصلا با حضور آقایون تو این سایت مخالفم و اصلا جوابشونو ندین چون بیکارن و...که میان تو سایت بارداری

مریم خانم 💖 💞💖سرمو به سینه ات بگیر تا غم این دنیا از دلم بره 💗چه خوب که از تمام دنیا فقط تو مال منی 💗منو بهتر از خودم میشناسی 💓میخندی ولی من میدونم دلت خونه خسته ای💓بازم میخندی  تا غم اینروزا از دل من بره 🦋میخندم ولی دلم خونه برای شانه های خسته مرد زندگیم💊دلم خونه برای بی تابی نگاهت✨ دلم خونه ولی میخندم که بخندی❤ خدا رو شکر من و تو مال همیم از همه دنیا ❤میخندم ولی غم اینروزام کمتر نمیشه❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷

90 درصد اقایون توی این سایت نیت خوبی پشت حضورشون ندارن . در عجبم وقتی اعتراض هم میکنی یکسری کاربر همجنس میان بهت میپرن که چرا به کاربر اقا اعتراض کردی حق نداشتی ابروشو ببری

اگر با نظرات من تو سایت مشکل داری 👈 عزیزم مشکل گشا ابلفضل🫂.                                             .خیانت فقط جنسی نیست . خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ،به ترتیبی که در آن لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت  بود نمیکردی✋️🤍                                     .           ندونسته دلمو به غریبه سپردم ❤اون غریبه رو ساده شمردم ،گول چشم سیاهشو خوردم👁رفت از این شهر ،که دلم رو به خون بکشونه ،جون من رو به لب برسونه،جای دیگه آتیش بسوزونه🔥ندونستم یه غریبه ،هرچی باشه یه "غریبه" است...

به طور من مردی که میاد اینجا توی تاپیک ها شرکت میکنه مشکل اخلاقی داره تمام...

مثل اینه که یه جمع از خانوم های باردار و متاهل و... نشستن یه جا بعد یه آقا میاد میشینه وسط.همینقدر بی معنی و چندش

2706