2733
2734
عنوان

کیا توی کار بورسن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 640 بازدید | 52 پست
پس چی? میخام مثلا روزی 100 تومن الی 200 تومن بهم بده

اوه اوه شما خیلی خطری هستی با این تفکرت استارتر جان. جدی ميگما. این افکارت خیلی خطرناکن همون پولتم لز دست میدی. لفظایی مثل سیگنال و دستوری و ... رو تو دوران اوج بورس انداختن تو دهن مردم، هر کسی هم پولش رشد می‌کرد میگفت ایول کار خودم بود، یه عده استاد کراوات زده هم از این جریان اومدن بالا. حالا که بازار یه روند طبیعی پیدا کرده و اونایی که علمشو دارن، دارن کار میکنن، دیگه نه خبری از اون گرگهای وال استریت هست، نه کسی به کسی سیگنال میده.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اوه اوه شما خیلی خطری هستی با این تفکرت استارتر جان. جدی ميگما. این افکارت خیلی خطرناکن همون پولتم ل ...

شما ک علمشو داری بفرما چیکار کنم

یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم
منم فعلا رو پالایش یکم  وتپکو موندم. به نظرتون پالایش میره بالا

من گذاشتم فروش. نمیدونم فروش میره یا نه. خسته شدم ازش. پول خودمو بده دیگه سود نمیخام ازش

نه عزیزم من کی گفتم علمشو دارم؟ شما میخوای پولت رشد کنه، همه میخوان. کسی هست که نخواد تو این اوضاع؟ ...

من دنبال یه آدم کار بلدم بگه چیکار کنم همین

اره عزیزم الان بخاطر کرونا همه اموزشا مجازی شدن ویدیو هاشم تو نت هست یا میتونی دوره های مجازی مثلاً ...

یعنی کار آمده؟ 

من دنبال یه آدم کار بلدم بگه چیکار کنم همین

من اگه ده میلیون داشتم میدادم ب مقراضی تو گروه خبرگانش عضو میشدم سیگنال نمی‌ده ولی شما میتونی ببینی چ سهام هایی خرید و فروش میکنن یعنی از دستشون کپی کنی یا زمان فروش خیلی خوبه خدایی البته این نظر منه و برای سرمایه بالا هم جوابه

2706