2752
2734
عنوان

کیا توی کار بورسن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 640 بازدید | 52 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

انقد راحت ینی میتونی اعتماد کنی؟ 

چاره ای نی. کسیو نمیشناسم. یعنی یه نفر هستا. ولی هرکار دلش بخاد میکنه. یکیو میخام نوسانگیری کنم. 

یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم

هرجا و هرکدوم از کانالای بورسی رفتی فقط دنباله رو حسین عظیمی نباش که من یکی رو سر شتران بیچاره کرد دو سال پیش 

کانال و گروه آقای سید موسوی برو جای خوبیه ولی در نهایت خودت تصمیم بگیر

https://t.me/fadakbourse_group

گروه سالار هم برو

https://t.me/poolhoshmandgroup

کانال هم دارن هردوشون

درسته بورس ما دستوریه ولی عزیزم چرا خودت یاد نمیگیری

توی شهرستان ما کلاساش نیست. بخامم برم شهر راهم دوره. میشه از توی خونه چیزی یاد گرفت؟ 

هرجا و هرکدوم از کانالای بورسی رفتی فقط دنباله رو حسین عظیمی نباش که من یکی رو سر شتران بیچاره کرد د ...

تلگرام روی گوشی قبلیم داشتم شکست. الان گوشی جدید خریدم هی میگه کدو دادیم به تلگرام قبلیتون چطوری یه تلگرام جدید بریزم؟ 

توی شهرستان ما کلاساش نیست. بخامم برم شهر راهم دوره. میشه از توی خونه چیزی یاد گرفت؟ 

اره عزیزم الان بخاطر کرونا همه اموزشا مجازی شدن ویدیو هاشم تو نت هست یا میتونی دوره های مجازی مثلاً کارگزاری آگاه بری یا مفید

تلگرام روی گوشی قبلیم داشتم شکست. الان گوشی جدید خریدم هی میگه کدو دادیم به تلگرام قبلیتون چطوری یه ...

نمی دونم 

برو بیرون برات درستش کنن

اگه ایستا دداری تو ایستا فالوشون کن

2706